Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT

upraveno 30. března 2013 v Akce a hlasování
Ahojte lidi!

Už dlouho tady pročítám všechny příspěvky, spoilery, názory a musím říct, že je tady hrozně fajn parta. Proto jsem se rozhodla nakonec vystoupit z anonymity a také se Vám ukázat. Tedy, nechci ukazovat sebe, ale svůj projekt, který se jmenuje /jak originálně/ Měsíc Písně ledu a ohně. Součástí je také velká hádací soutěž pro všechny fanoušky tohoto úžasného světa od George Martina o mnoho věcných cen - knihy, trička, odznáčky nebo hrací karty. Projekt vznikl jako podpora vysílání třetí série a sama stanice HBO přislíbila ještě další ceny.

Princip je hodně jednoduchý, každý den bude připravena rýmovaná hádanka, která bude odkazovat na nějakou postavu. Úlohou soutěžících je pak tu postavu uhodnout. Jak jsem tak koukala, spoustu z Vás toho ví o Písni mnohem víc než já, takže asi nejsem úplně způsobilá něco podobného pořádat, ale už jsem se do toho pustila a ustupovat určitě nebudu :)

Tak kdyby Vás to třeba zaujalo, stačí se podívat na moje webovky, kde se dozvíte víc.

http://laurdes.cz/?p=1493

Jestli jsou nějaké dotazy, ptejte se, ráda odpovím :)
1222325272832

Komentáře

  • @baltim Asi jo, protože slovo polichocena si teda zrovna se špatným náboženským vyznáním nespojuji. =D
  • jedna jiná postava tam sedí bez jakýchkoliv krkolomných kombinací. Jen si člověk musí vzpomenout, že byly 3 a ne 2.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • uff, promyšleno, ověřeno, sedí to :-)
  • @Anvil teď ještě aby to bylo správně :-)
  • @Phoebea mno Mel nevonalo, ze Davos veri v Sedem...
    ale uznavam, ze je to blbost a mna musi napadnut nieco normalne :)
  • Tak, mě to dneska napadlo hned. Otázka je, jestli to zase není blbost, jako to s Cersei :D.
  • @Kolikokoli Tos Cersei nebyla blbost -_- :D
  • uz chapem a dik za napovedu @Anvil :)
  • Musím říct (napsat), že jsem se dneska nějak zacyklila. Nějak jsem se zasekla na prvním, kdo mě napadl a nejsem schopna nějak objektivně zcážit jiné možnosti, i když si jsem dost jista, že jsem uhodla blbě. :wall:
  • Takže už je po 22. hodině. Dali jste taky všichni Danyinýho ocáska? :D
  • :dance:
    Ale moc jsem si nebyla jistá u druhého řádku? Ta třetí? Myslela jsem, že to je o Dany, ale ta byla podle mě druhá (po Lysen nebo jak se jmenovala).
  • @brbr Ale ta bola jeho druhou manzelkou, takze Dany bola tretia
  • Aha, tak on je to vlastně takový Modrovous :-)
  • Tak ja som tretia bral ako Aerysove tretie dieťa. Každopádne je to JM. :)
  • i já jsem ho dala, statečného a moudrého i když v lásce beznadějného Mormonta...
    to budete koukat, až z toho vyleze úplně někdo jinej :twisted:
    mě se to stává běžně :oops:
  • Včera úspěch, ale dneska vůbec netuším...
  • upraveno 22. dubna 2013
    Napadá mě jeden, ovšem na základě toho druhého řádku. To první nevím k čemu si přiřadit. Možná sí ověřím nějaká data.

    Edit: Myslím že to mám :) Data sedí tak nějak přesně :)
  • Dneska zase vůbec netuším, takže to nejspíš bude buď někdo (pro mne) nevýrazný nebo rovnou někdo, koho nemůžu vystát a proto mne nenapadne ani po nápovědě a po odhalení mi bude připadat úplně jasný... :roll:
  • nemám šajnu :( k čemu se vztahujou ty čísla?
  • upraveno 22. dubna 2013
    já už tuším, ale potřebuju najít jednu kapitolu (resp. její část), abych si to ověřil. Jenže to se mi zatím nedaří :-(

    EDIT: tu kapitolu jsem našel a jsem ve slepé uličce :-(
  • Tak nieco som tam dala, ale prvy riadok stale neviem, co znamena. Prosim o vysvetlenie do PM :)
  • Tak první řádek byl opraven na "Patnáct je málo, sedmnáct moc" (předtím tam bylo "osmnáct je moc"), což je hned jasnější a na můj tip to sedí. Takže ho dávám a budu doufat...
  • Dneska je to jasný jak facka :D
  • @Anvil Tak jsem natipoval. Napsal jsem ti do PM svůj tip. Snad nejsem ouplně mimo :-)
  • Mám to! Konečně! Po opravě mne napadlo něco k těm číslům, ale pořád jsem si nemohla dosadit událost k druhému řádku. Konečně mi to došlo! :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Mne stále nič nedotrklo :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.