Co zrovna čtete?

upraveno 6. listopadu 2010 v Literatura
17374767879144

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Mimochodem, když jsem si postěžovala kamarádce, která mi to původně škodolibě podstrčila, že je to fakt hodně blbé a v návazné debatě jsme probíraly, že další knížka od Meyerové je prý nehorázný shit a že někteří zpětně díky tomu přehodnocují i Twilight, tak mi obratem poslala... ano, Hostitele :(

    ... A to přitom teď přemýšlím co mám začít číst.
  • @Nevada Já taky. Už asi dva týdny čtu starý časopisy a chodím brzo spát, ale už mě to pomalu přestává bavit. Ale na odstíny asi morál nemám a nikdy mít ani nebudu :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    No, po Twilight sáze jsem tenkrát začala číst Píseň a zřejmě i proto jsem si ji tak zamilovala. Teď tady mám mimo jiné nachystanou první část Malazské knihy padlých :)

    Ale asi to zřejmě vyhraje opakování Hlídek.
  • @Nevada Tak zrovna Malazskou knihu padlých ze srdce doporučuji, čtení to bylo skvělé :)
  • Jo, tak tu jsem si taky chtěla přečíst, jenže se mi nějak nedaří si ji v knihovně půjčit. No co, asi je populární :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Můžete mi prosím někdo sdělit, co je vnitřní bohyně? Začínám mít zvrácené nutkání si to přečíst, protože všude slyším, že vnitřní bohyně s hrdinkou mluví a se mnou ta moje ještě neprohodila ani slovo a netuším, kde bych ji měla hledat :)
  • Nehledej ji Kriso, prosím, kdo pak bude mět číst ty příspěvky, co sem bude tvoje vnitřní bohyně psát :D
  • @Krisa wiki říká: "Vážná duševní choroba, při které dochází k rozpolcení osobnosti; postižený si plete skutečný svět se světem představ a často se chová divně a nepředvídatelně. Člověk postižený schizofrenií slyší a vidí věci, které nejsou skutečné."
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Dreamer :D Ta knížka mě začala zajímat ještě víc!

    @Anvil Neboj, nikde jsem nečetla, že by uměla i psát...:)
  • @Krisa Nově objevená- rozkošnická- stránka osobnosti hlavní hrdinky, stručně řečeno "ta nadržená", co je pro jakýkoliv návrh z JEHO strany. Ráda dělá přemety, užívá si lotosové polohy a podobných kratochvílí. =D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Nebo se pro jistotu schovává za gaučem s dekou přes hlavu :)
  • O postelových scénách jsem věděla, že je to hrůza. Ale ta omáčka okolo jsou jenom hrdinčiny depky za gaučem? :-D
  • S dekou přes hlavu? Ještě řekni, že je k tomu americký kotel zmrzliny a popřeju autorce harakiri...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 19. dubna 2013
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @MissUtahraptor Jo tak, to leccos vysvětluje.
    to zní skvěle, fakt mě to láká (zvrhlý mód aktivován na nejvyšším stupni) :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Začal jsem číst Dobrá znamení, protože kombinace autorů Pratchett Gaiman mi přijde jako něco, co mě rozhodně nezklame. Nějaké recenze zdejších čtenářů?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • @Branislav_Gepeto Je to zatím nehorázná sranda, na konci sem určitě napíšu recenzi nebo tak.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Anvil Nemá cenu recenzovat,naprosto skvělé dílo, ale já jsem pratchettofil, takže jsem mírně zaujatý.
  • @Thorar Já teda jeho pozdější tvorbu nemusím, zdá se mi, že už se jen opakuje, ale Gaimana mám moc rád a zatím se královsky bavím, knížku doporučuji zvláště pak zdejšímu cynickému oddělení v čele s lady Nevadou :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Dobrá znamení je zatím to nejlepší na téma Apokalypsy :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Louskám Mievilleho Bas-Lag trilogii v originále.Jakkoliv je to skvělé,narazil jsem na zajímavý jev.Knížky v originálním jazyce na mě zpravidla působí o dost atmosféričtěji než překlady.U Mievelleho se to nedostavuje,snad je to rozsáhlými popisnými pasážemi,tak dobrou angličtinu abych je vychutnal slovo od slova nemám.
    Každopádně mám chuť vyrazit na barikády a nahradit plutokracii komunou :-P
  • @NesijícíKraken Bas Lag mám za sebou v češtině a přestože ho tady v angličtině mám k dispozici, tak na to bych si fakt netroufl a to už žiju v Anglii skoro rok, takže máš můj respekt.
  • upraveno 20. dubna 2013
    Škoda,že se s Bas-Lagem odmlčel.Po sedmi letech by to už chtělo další ochutnávku.
  • Taky se mi moc líbil, atmosférické knihy já rád :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.