Hra o trůny zná svého vítěze - Ice & Fire

upraveno 2. dubna 2013 v Seriál Hra o trůny

Komentáře

  • Martinovsky depresivní závěr. Výborně, Aleku. :-)
  • Já pořád věřím v prosinec 2014. :D
    Větší obavu mám o Sen o jaru, tam už asi nikdo nevěří, že to dopíše včas (= dřív než seriál).

    Škoda, že tenhle článek nevyšel v tištěném Bel Mondu. Ten od kolegy Tesaře je O.K., ale nepíše tam nic, co už by se ve spojitosti s GoT nepsalo milionkrát... Na druhou stranu pokud to mělo jen seznámit čtenáře se seriálem, tak to asi účel splnilo.
  • upraveno 2. dubna 2013
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.