Já pořád věřím v prosinec 2014. :D Větší obavu mám o Sen o jaru, tam už asi nikdo nevěří, že to dopíše včas (= dřív než seriál).
Škoda, že tenhle článek nevyšel v tištěném Bel Mondu. Ten od kolegy Tesaře je O.K., ale nepíše tam nic, co už by se ve spojitosti s GoT nepsalo milionkrát... Na druhou stranu pokud to mělo jen seznámit čtenáře se seriálem, tak to asi účel splnilo.
Komentáře
Větší obavu mám o Sen o jaru, tam už asi nikdo nevěří, že to dopíše včas (= dřív než seriál).
Škoda, že tenhle článek nevyšel v tištěném Bel Mondu. Ten od kolegy Tesaře je O.K., ale nepíše tam nic, co už by se ve spojitosti s GoT nepsalo milionkrát... Na druhou stranu pokud to mělo jen seznámit čtenáře se seriálem, tak to asi účel splnilo.