Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1140141143145146394

Komentáře

  • Není mým oblíbeným filmem viděla jsem to jen jednou kdysi dávno ;) podruhé mě to, přiznávám se, neláká.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Michelle Zkrátka tam podobný roztomilý medvídek na konci očívá ne zrovna s hravými úmysly...
    Jinak A. I. taky nijak obzvlášť nežeru. Jednou se dalo, toť vše.
  • upraveno 14. března 2013
    @Dreamer A.I. Som videla raz na Silvestra a strasne som bulila. Ten film vo mne vyvolal taku naladu ( ale uz som bola nacata ), ze som v navale emocii urobila zivotne rozhodnutie, ale nelutujem :)
  • @Hildegarda zajímavé :) já to viděla, když jsem zrovna byla u babičky = mohla jsem čumět na televizi klidně až do rána :twisted: pamatuju si, že to dávali strašně pozdě a já měla takovou divnou náladu a od té doby, co matka vykopla dítě v lese, jsem s přestávkami bulela.
    No vlastně většina traumatických filmových zážitků (Šestý smysl, Mlčení jehňátek, Vetřelec...) pochází z dob, kdy mě "hlídala" babička a já se mohla s dědou dlouho do noci dívat na televizi =D
  • Nejvíc brečící film je Milion Dollar Baby!
  • Já poprvé brečel u Pána Prstenů 1 (ano viděl jsem prvně film a pak teprve četl knihu) když "umřel" Gandalf.
  • @Melindaaaa Si mi pripomenula, ze som este revala pri Chlapci neplacu. A este Tanecnica v tme.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • @flanker.27 Jo, normální lidské trable dojmou, ale aby člověku tekly snople, na to musí být film prvoplánově zaměřen. :-)
    Nejhorší je, když je film blbý, hrdinové se chovají jako kreténi a člověk se jim směje, místo aby ho dojali k pláči.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Já zaručeně vždycky brečím u Lvího krále, Bambiho, Dumba a Pána Prstenů :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • @flanker.27 Vo filmoch su emocie obnazene az na kost. Vsetko je tam ukazane doslova ako pre blbcov, takze placu aj celkom neempaticky jedinci. Ale nechapem, o akych nerealnych situaciach rozpravas. Bambi strati mamu, Gandalf zivot - vsetko su to situacie, ktore su zo zivota, takze sa s nimi clovek moze stotoznit, hoci sa odohravaju vo fantasy svete ci v risi zvierat. Stale je to o tom istom.
  • U Gandalfa jsem třeba nebrečela ( i když jsem byla dojatá), protože
    1. je starý
    2. obětoval se pro vyšší dobro
    3. postavy nebrečely nad jeho hrobem

    Terabithia, Milion dolar baby - tam ty smrti byly tragické, zbytečné. Brečela jsem jak želva. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • upraveno 15. března 2013
    @flanker.27 No z mojho zivota poznam smrt, strach, bolest, uzkost a stratu. Pre mna su dolezite emocie a nie to, ci su prezentovane polobohom alebo jezkom. Ty si asi nemal rad rozpravky, co? ;)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Hildegarda O voze a kozách.
    Na to, abych s někým soucítil, nemusí to být hrdina/nka boje s asteroidy nebo steroidy. Když Bruš Viliž umře v Armageddonu, je to celý příliš absurdní, než aby to pro mě emocionálně něco znamenalo. Smrt - jistě, ale za jakých okolností. Když někdo o někoho přijde, je to dost děsný samo o sobě a nepotřebuje to vyšperkovat (už vůbec ne patetickejma kecama). Naopak, čím blíž se to blíží životu jakej je, tím víc pochopení a empatie pro to mám. A to platí bez ohledu na žánr.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 15. března 2013
    @flanker.27 A tobě se nikdy nestalo že si jdeš takhle po ulici a najednou, z ničeho nic, BUM a je tu Balrog ohrožující tě bičem a ohnivým mečem? 8-O
  • keď zomrel Winetou - to som plakal aj keď som to čítal, aje keď som to potom videl.
  • @flanker.27 No ved otom som pisala. Ty to beries viac rozumo - vyberies si, s kym sucitis a s kym nie. Racionalne. Vacsina sa necha unasat citmi a nerozmyslaju nad tym, ze to umierajuce stvorenie ma 2 hlavy. Kazdy sme iny. Aj ked pochybujem, ze niekedy nesucitis so svojim psom, ked caka na teba a ty si v zapche ;). Dnes hotova sodoma gomora. Lutujem vsetkych, co su na cestach.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Právě jsem viděla poslední Twilight - to bylo tak strašně blbý, že už to snad ani nebylo možný. Celou dobu jsem si říkala, jestli ti herci při hraní věděli, že to je tak blbý. A ještě to bylo celý tak strašně úchylný (lama a malý dítě - wtf).
    Jediné plus byla scéna, kdy Dakota Fanning hodila dítě do ohně a ono bouchlo (tu jsme si zopakovaly, než jsme pokračovaly dál) :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Když je něco tak blbýho, že nejlepší pasáž je bouchací dítě, něco není v pořádku :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @flanker.27 Tam nebylo v pořádku NIC! Bylo to fakt hrozný. A ještě ke všemu z krásných lidí udělali odporné slizouny - nikdy dřív jsem si nevšimla, že by byl Patyzón tak hnusnej (normálně mi přijde celkem pohledný).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 15. března 2013
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • @Branislav_Gepeto Já ji poprvé viděla v "Jmenuji se Sam" se S. Pennem. Taková bledá, blonďatá holčička :-)
  • Šarlotina Pavučinka ?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.