Super povídka :) nikdy jsem nechápala, jak někdo může na záchodě stíhat číst noviny a Tywin by při tom ještě z fleku dokázal dát dohromady bitevní plán :D
Mám rád kontroverzní povídky, které jsou navíc namířeny proti postavám, které bytostně nesnáším. (Jako bych to už někde slyšel.) :-) Tohle napsal určitě Gepeto, takže můžu směle tepat za nedostatek humoru. =D Ale ne, tenhle komorní, až intimní příběh, odehrávající se na místě, kam i králové chodí pěšky, si vystačí i bez něj. Není zlato všechno, co se třpytí. ;-)
Výborná, vypointovaná povídka! Představení postavy, jak ji neznáme. Tywin má štěstí, že v jeho době neexistuje Blesk. :-) Autor už minule dokázal, že krátký útvar umí. Toto kolo to má dokonce bez připomínek. ;-)
Komentáře
A teda olizovat si ruku na záchodě je poněkud brr.
No to olizovanie je este v poho, ked si uvedomis, ze sa vytieral pravdepodobne vlnou, spongiou alebo cipkami :-o
Nabuduce budu titulky ;)
Tohle napsal určitě Gepeto, takže můžu směle tepat za nedostatek humoru. =D Ale ne, tenhle komorní, až intimní příběh, odehrávající se na místě, kam i králové chodí pěšky, si vystačí i bez něj.
Není zlato všechno, co se třpytí. ;-)
Teraz je dufam jasne, akak pohnutka stoji za Castamerom :)