Ten konec mi přišel jako osvěžení - proč by měla Tyša na Tyriona čekat jak na smilování. Líbilo se mi, že ji Tyrion vůbec nekontaktoval a nechal ji v klidu žít. A skoro mi ho bylo i líto :)
Hmm, močící Tyrion a nějaká vyumělkovaná metafora, kterou jsem moc nepochopil, Varys taky nic moc. Místy zbytečně patetické, přehrávané - žádná sláva, i když snaha jistě byla. :twisted: Ale díky za písničku, Poppiholla opravdu existuje, a ještě lepší je originál Hoppípolla od Sigur Rós. ;-)
Já jsem asi nějak moc naivní, čekala jsem, že spolu aspoň prohodí pár slov, ale chudák holka má asi Lannisterů dost na celý život... :-) Jinak se mi moc líbil detail s liliemi, to bylo roztomilé.
Komentáře
Ale díky za písničku, Poppiholla opravdu existuje, a ještě lepší je originál Hoppípolla od Sigur Rós. ;-)
Jinak se mi moc líbil detail s liliemi, to bylo roztomilé.