Povídka č. 8 /4. kolo/ - Ice & Fire

upraveno 1. února 2014 v Povídky

Komentáře

  • Překrásné... Výborný konec :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Tyrione, co sis myslel? Že ti skočí nadšeně do náruče? Tenhle konec je celkem ze života.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Ten konec mi přišel jako osvěžení - proč by měla Tyša na Tyriona čekat jak na smilování. Líbilo se mi, že ji Tyrion vůbec nekontaktoval a nechal ji v klidu žít. A skoro mi ho bylo i líto :)
  • Hmm, močící Tyrion a nějaká vyumělkovaná metafora, kterou jsem moc nepochopil, Varys taky nic moc. Místy zbytečně patetické, přehrávané - žádná sláva, i když snaha jistě byla. :twisted:
    Ale díky za písničku, Poppiholla opravdu existuje, a ještě lepší je originál Hoppípolla od Sigur Rós. ;-)
  • Já jsem asi nějak moc naivní, čekala jsem, že spolu aspoň prohodí pár slov, ale chudák holka má asi Lannisterů dost na celý život... :-)
    Jinak se mi moc líbil detail s liliemi, to bylo roztomilé.
  • @heavy_head Někdo ten drsný kritik být musí =D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    No já bych něco řek, ale abych se neuřek...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.