Ice-Fire RPG

upraveno 5. května 2011 v Komunita
Green ronin na svěm fóru prosí fanoušky aby se vyjádřili co považují za samotné jádro Písně a knih a co by se mělo objevit a zavést v RPG. Většina lidí potvrzuje že drsnej bojovej systém, politika, smrtelnost... Co si myslíte vy?
2»

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.