Green ronin na svěm fóru prosí fanoušky aby se vyjádřili co považují za samotné jádro Písně a knih a co by se mělo objevit a zavést v RPG. Většina lidí potvrzuje že drsnej bojovej systém, politika, smrtelnost... Co si myslíte vy?
To jo...ale tak žurnály maj spíš navnadit a to se v tomhle případě fakt povedlo, protože třeba mě to velmi zaujalo. Ta představa hry za celý rod je fakt dobrá...jsem zvědavej na tu tabulku Osudu rodu a Akce.
Komentáře