O 4. řadě jako o tutovce mluvilo víc herců (třeba Aiden Gillen, pokud si dobře vzpomínám)... Ale Charles Dance je extrém, ten snad v každym rozhovoru utrousí nějakej spoiler. :D
Edit: Achjo, zase mi unikly nějaké komentáře před odesláním. Nevada byla rychlejší. :)
Jedna pěkná verze už je. Ale očekával jsem, že po Castameru vznikne něco dalšího i pro třetí sérii, a očekával jsem právě tuhle. Schválně, jestli jí bude zpívat Bukač. :-)
Komentáře
Edit: Achjo, zase mi unikly nějaké komentáře před odesláním. Nevada byla rychlejší. :)
Ale očekával jsem, že po Castameru vznikne něco dalšího i pro třetí sérii, a očekával jsem právě tuhle.
Schválně, jestli jí bude zpívat Bukač. :-)