jo omlouvám se ale byla sem tak všoku když mi to napsal že jsem pořádně nekoukala kam to píšu. já mu to celou dobu tajím sto chutí mu to vše prozradit a nějakej jeho debilní kámoš mu to vykecá no.
V rámci přípravy na třetí serii jsem zase přečetla Bouři mečů. Ooo,jak já se těším na linku Jaime - Brienne, minimálně tam nehrozí žádná Rose nebo Talisa. Ale asi budu mít problém s Olennou, pokud mi její představitelka neseděla už dřív, tak teď tím tuplem ne. K RW - nevím co je horší, ten šok, když to čte člověk poprvé nebo to, že už ví.
@brbr Jj, na Kjálokata a Brienne se těším taky. Jsem teď na posledních stránkách Hostiny pro vránu a pořád si říkám, jestli ti dva spolu náhodou nebudou něco péct :twisted:
Předpokládám, že už je všechno natočeno a že scénaristi neumí česky/slovensky, jinak by se tady určitě inspirovali a to by se mi vůbec, ale vůbec nelíbilo.
Komentáře
Bol vtedy zevraj krasny slnecny den
K RW - nevím co je horší, ten šok, když to čte člověk poprvé nebo to, že už ví.