TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
1104105107109110362

Komentáře

  • @MissUtahraptor ještě jednou dík.
  • paulczpaulcz zima se blíží
    @BenNevis Ten se mi taky líbil asi nejvíc. Díl s prasetem mi taky přišel vtipný (takový správný humor), i když zároveň smutný, ale to už je holt dáno povahou toho seriálu.
  • upraveno 22. února 2013
    Sedmá epizoda Ripper Street... pokud jsem seriálu vyčítala určitou sterilnost, tak pro tenhle díl to rozhodně neplatí. V centru dění je tentokrát Jackson, o kterém se konečně něco kloudného dozvíme, epizoda je to nabušená a na kriminálku tentokrát nezvykle brutální. Radím opravdu počkat na české titulky, některé scény jsem si musela pustit dvakrát, aby pochopila, o co jde. Škoda, že příští epizoda je poslední :'-(
  • upraveno 22. února 2013
    @svoa00 Hm a jak teď máme to čekání na cz titulky vydržet? Po té reklamě tady :evil: Sice to osmičkou končí, ale naštěstí se můžem těšit na další serii.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @svoa00 Já se na tu epizodu strašně těším, páč mě zajímá "co je sakra ten Homer zač (a proč se jmenuje Homer)" :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • @Krisa Ze ty si nevidela Jesseho Jamesa s Bradom :)
    Pinkertonovci bola v Chicagu znama firma
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Hildegarda Neviděla, ale mám ho v seznamu "chci vidět, až bude čas".
    Já si nepamatuji jména a názvy, takže i když to teď čtu, je mi to jasný a říkám si, jak jsem to mohla zapomenout, za chvíli zas nebudu vědět. Já si ani nebyla schopná zapamatovat jména spolužáků a to nás je 25 - tohle mám po tátovi, ten potká na chodbě kolegu, nevzpomene si na jméno, ale na telefonní číslo bez problémů :)
  • @Krisa Chapem, chyba je v prijimaci ;)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • Sleduje tady někdo Top Gear? V novém díle bude mladej Profesor X! :D
  • paulczpaulcz zima se blíží
  • Jo, Soames byl skvělej. Hodně se mi líbil Hamilton, nevěděla jsem, že je takovej slaďouš :D. I když ze všech F1 řidičů tam byl nejlepší Kimi :D. A nejlepší scéna ("recenze") byla, když Jeremy testoval ten svůj "super vynález" nejmenšího auta :D.
  • paulczpaulcz zima se blíží
  • poraďte mi prosím něco historického něco jak Pilíře zěmě nebo Řím
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. února 2013
  • A od 3.3.2013 začínají Vikingové.
  • @DanielSvatoš Jak říkám, teprve bude od 3.3 takže zatím nikde.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 23. února 2013
    @DanielSvatoš Co třeba Game of Thrones. Je to celkem povedený seriál :roll:

    Mn v seriálech se moc nevyznám, ale ještě se chystá nějaký ten Da Vinci a těsně před první sérií GoTu tu byl nějaký trapný Camelot s velkýma očima Evičky Greenové.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • neznám, zkusím
  • @Montezuma3 To nebyly oči co ukazovala :D
  • Pozerá niekto Vampire Diaries? Dopozeral som Supernatural (skôr dobehol)a mám chuť na podobný seriál, no bojím sa či Denníky niesu viac zamerané na ženské publikum. Kamoška mi poradila True Blood no mne hrozne vadí Anna Paquin tak som to nebol schopný pozerať. Poprípade nepoznáte iný fantasy/akčno/komediálny seriál?
  • Tak jsem viděl první díl The Americans. Není to žádný zázrak ale líbí se mi to.
  • @JoeGyry Já se na VD koukám a celkem mě baví :-) Ale asi je to fakt spíš pro holky. Nevím, jestli by tě to bavilo... A je to dost vztahové.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.