Já už si říkám... když jsme to vydrželi takhle dlouho, co to doklepat úplně bez traileru? :D O to větší překvapení (šok) by pak člověk prožíval při sledování samotných epizod. Určitě to nevydržím a podívám se, ale zatím si s touhle myšlenkou pohrávám... :)
No já si právě vzpomínám na ty minulé roky, kdy jsme tu řvali, „dost, už žádné další ukázky“, tak mi to nějak neva, že mě neteasujou a zatím nemám AGOThorečku.
Já jsem vzdala víru, že by GoT byl extra dobrá adaptace, výroky tvůrců mě z toho vyléčily, ale pořád věřím, že by to mohl být dobrý seriál. Tolik toho snad nechci :roll:
Já teda heavyho chápu, na DVD se mu doma práší, tak proč by to nezkusil, třeba se mu to nakonec zalíbí. ;)
Od třetí série se snažím moc nečekat, ale nějak vnitřně cítím, že bude lepší než druhá, i když o něco horší než první.:-D (Ale nejsem zelenověštec!) Spíš jsem zvědavá, jak si povedou dál, když už je teď celkem jasné, že 4. a 5. série bude. Hostina a Tanec jsou o dost náročnější na zfilmování, budou muset hodně proškrtávat, vymýšlet vlastní věci... Jsem zvědavá, jestli to bude fungovat.
Bylo by čiré barbarství nechat první sérii zavát kdejakým drobným svinstvem. ;)
Naše maličkost si hodlá dát před třetí sérií další opáčko. Na první se těším, z druhé jsem si o vánocích pustila první dva díly a čím víc nad tím přemýšlím, tím míň se mi do ní chce... :(
Já jsem na tom podobně. DVD set mi stojí hned vedle originálů Říma a zatím jsem to kromě namátkové kontroly nepustila. A když jsem viděla a slyšela titulky a dabing, tak nejspíš ani nepustím. První sérii jsem viděla 3x. Druhou sérii jsem si chtěla zopakovat během vánočních svátků, ale vždycky mě rychle přešla chuť. Včera jsem si shodou okolností pročítala historii jednoho klubu a znovu jsem si připomněla, co všechno mi na tom vadilo.
Mimochodem, e-shopy už mají 2. sérii v nabídce. Měla by být v prodeji od 20. března.
@M1on Jestli myslíš ten článek na WiC.netu, tak to je jen výběr fanoušků, který s castingem seriálu nemá nic společného. Dělají to před každou sérií u několika nejvýraznějších nových postav.
Komentáře
http://winteriscoming.net/2013/02/season-3-trailer-to-hit-hbo-on-demand-on-feb-25/
Určitě to nevydržím a podívám se, ale zatím si s touhle myšlenkou pohrávám... :)
http://www.spoilertv.com/2013/02/game-of-thrones-season-casting-updates.html
Ale prozradím ti sladké tajemství, první díl většinou stojí za psí štěk, nejlepší bývá devátý. haf, haf
Od třetí série se snažím moc nečekat, ale nějak vnitřně cítím, že bude lepší než druhá, i když o něco horší než první.:-D (Ale nejsem zelenověštec!) Spíš jsem zvědavá, jak si povedou dál, když už je teď celkem jasné, že 4. a 5. série bude. Hostina a Tanec jsou o dost náročnější na zfilmování, budou muset hodně proškrtávat, vymýšlet vlastní věci... Jsem zvědavá, jestli to bude fungovat.
Naše maličkost si hodlá dát před třetí sérií další opáčko. Na první se těším, z druhé jsem si o vánocích pustila první dva díly a čím víc nad tím přemýšlím, tím míň se mi do ní chce... :(
První sérii jsem viděla 3x. Druhou sérii jsem si chtěla zopakovat během vánočních svátků, ale vždycky mě rychle přešla chuť. Včera jsem si shodou okolností pročítala historii jednoho klubu a znovu jsem si připomněla, co všechno mi na tom vadilo.
Mimochodem, e-shopy už mají 2. sérii v nabídce. Měla by být v prodeji od 20. března.
Jestli myslíš ten článek na WiC.netu, tak to je jen výběr fanoušků, který s castingem seriálu nemá nic společného. Dělají to před každou sérií u několika nejvýraznějších nových postav.