Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Zvláště když si do čela údajně volí "nové tváře", ale v reálu to spíš připomíná "dveřmi ho vyhodíš, oknem se ti vrátí" :) pochopitelně zabalen do patřičného morálního poselství (což u KS je s podivem, páč je to člověk, který sám uplácel).
líbí se mi na MZ: (ne zrovna v tomto pořadí)
* umí se vtipně vyjadřovat
* je proruský (vadí mi to věčné lezení do prdele velmocím, nejprve Franci, pak SSSR, teď USA) Když jsme odpustili komunistům, proč mít zrovna Rusko na černé listině?
* Je pro EU, ale s výhradami
* je buran, což je mi zázemím bližší než aristokrat :-)
* podporuje ho Klaus a ač je to arogantní ***(doplňte si sprosté slovo), málokdy se mýlí.
nelíbí se mi na KS:
* ve volební kalkulačce mi vyšel v mínusu
* je starý, takže víc hrozí, že se nedožije. Působí na mě občas jako člověk po mrtvičce.
* hrozně huhlá, i když v tom nevidím zásadní problém jako jiní. Česky mluví dobře, imho.
* naštval mě, že si jednou vzal placku proti Putinovi a podle médií pak tvrdil "někdo mi ji dal a ani nevím, co na ni bylo".
* Mafra ho propagovala na úkor jiných kandidátů (na mě to má opačný účinek)
Neřeším, jestli je větší hrdinství emigrovat nebo zůstat, rodiče, tchány apod.
http://www.blisty.cz/art/67021.html
Samozřejmě je to špatně. Stejně jako je špatně celý ten současný stranický systém - třeba to, že bývalí premiérové houfně opouštějí své strany (čest výjimce Špidlovi, uvidíme jestli to vydrží i po tom, co teď předváděj). Ono se to časem vytříbí.
Koukám, že se zase vytahují konspirace kolem Bilderberg. Zajímá mne kdy vytáhnou, že je Iluminát a svobodný židoboleševický zednář... :D
Pokud jde o vnitřní politiku, počítám, že v pířípadě MZ je šance na lepší vyváženost sil, aby nebyly vláda a prezident jeden sojuz něrušimyj.
Ohledně MZ je prostě problém, že nikdy nikdo nebyl schopen prokázat vazbu čehokoli na něj. Upřímně si v tomto nedělám iluze, ale ty si nedělám ani o nikom jiném, rovněž tak snaha řesvědčovat mě o morální bezúhonnosti KS mě naplňuje veselím (viz např. ten linkovaný článek v BL). :)
Co sa tyka vasho dvojkomoroveho parlamentu. Nas system by si bral?
KS má výhodu, že v době opoziční smlouvy nebyl vidět a MZ má výhodu, že se na čas stáhl z vrcholné politiky.
Morálně bezúhonní politici jsou nejpodezřelejší. Buď jsou to bezvýznamné rybky, ve kterých nikdo nevidí lídra, anebo se na nic nepřišlo. :-) Věřím, že zkorumpovat se dá každý (ještě když třeba věří, že je to pro správnou věc).
Ale teď nevím, jestli je morálnější se tím chlubit nebo to tutlat. Jde vidět, že morálka ve státu hodně poklesla, protože nevěry nevadí, korupce nevadí, zdiskreditovaní politici nevadí...
opo-smlouva jako taková by nebyla špatná, kdyby ale u toho Venoušek a Miloušek nerozjeli party hard co se korupce týče...
:-)
Spíš bych si hleděl lidských hledisek - a pokud si někdo vybírá za své poradce lidi, kteří si objednají vraždu, v lepším případě cílenou diskreditační kampaň, tak o něm lecos svědčí...
toť z mé strany asi ten hlavní důvod, proč nakonec KS
Ale jinak Vladimír Franz 4ever!
:-)
Franz? Někdy jsem si říkal, že kdyby nebyla při volbě věková hranice 18 let, asi by to mohl i vyhrát...brrr :hand:
:-D