Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
18485878990581

Komentáře

  • Už by mohl být teaser :-k
  • @flanker, ja viem, žil som v 80-tych rokoch :). len vravím, že v slovenčine to tak nefungovalo, resp. si nepamätám.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @sarven No napsal jsi, že se žargon odvíjel od VB, tak jsem natřesen se dozvědět něco z lidové tvořivosti :)
  • Ještě jsem od rodičů v osmdesátých slýchávala výraz "soniboj" , asi průnik "SNB" a "sonny boy"
  • Dívám se teď na pátou serii Destination truth, jestli někdo zná. Moc tam toho Josh ještě nenašel a občas se mu něco zadaří najít co vypadá tak nějak nepřirozeně :) většinou jen vypadá. Ale teď mě vyloženě rozesmál jeden díl - našel kousky "mimozemských plavidel" v Kazachstánu, bohužel si neuvědomil že se nachází blízko proslulého kosmodromu Bajkonur a není to v dílu ani jednou řečeno :) Ale amíci si stejně neuvědomují že když jejich program krachl tak rakety do vesmíru posílaj rusové zrovinka odsud, čily se tam takovyho bordelu bude povalovat dost.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • no ak išlo o kráľovského "šenka" tak to je určite funkcia Taverníka. Patrí to medzi dosť významné úlohy pri kráľovskom dvore, starali sa o zásobovanie a ten hlavný Taverník mal funkciu pri stole nalievať samotnému kráľovi čiže kráľ mal v Taverníka neskutočnú dôveru. Taverník mal dokonca aj súdnu moc.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Aha, diky... Nejako to na tej prezentácií obkecám :D
  • pozna tu niekto true calling? serial
  • @Gardien Asi myslis tru calling. Ked som bola mala, tak som to pozeravala :). Pamatam si vsak, ze ma Dushku casom zacala neskutocne iritovat.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • @Branislav_Gepeto No ved hovorim, ked som bola mala :)
    Sladkych 20, aaaaach. :)
    Ten jej tragicky pohlad mi zacal ist fakt na nervy.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • @Branislav_Gepeto Som tiežpremyšlal či som mal 4 keĎ som to pozeraval.. to chodilo na jednotke po housovy tak som k tomu došiel
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ja som mal asi jedenásť.. Možno viac.. :D Nedávno to dávali znova na JOJke.. No... Tým nedávno myslím pred pár rokmi...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Mám taký pocit, že Targaryenom robili základ Habsburgovci. Veľká dnastia, ktorá padla. Plus, Rudolf II. trpel maniodepresívnou psychózou a raz niekomu veril, inokedy ho aj poslal do väzenia. A to som na to narazil náhodou pri robení projektu o Turzovi.

    A ešte by sa mi páčila táto inšpirácia budúcnosti - jeden z radcov (môže figurovať Malíček aj keď ten toho času Aerysovi neradil) spácha samovraždu a druhý zomrie vo väzení (Varys). Mám Varysa rád, ale takýto osud by bol zaujímavý.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Habsburkové měli psychicky nemocných panovníků víc, než jen Rudolfa II. A taky za to mohly časté blízké přibuzenské sňatky. I když tam to obvykle řešili na úrovni děti sourozenců.
  • upraveno 9. ledna 2013
    tak a bude další změna postavy :-(
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • @Branislav_Gepeto podívej se na winter is coming :-(
  • To je hodně smutné. :( Velká škoda.
  • Docital niekto z Vas Chromeho Boha z Malazskej Kroniky Padlych? ja prave dnes a musim povedat, ze lepsiu knihu (vcetne 9. predchadzajucich i mojej srdcovky Martina) som este vo fantasy necital. tak genialny, premakany do najmensich detailov, dojimavy a epicky pribeh az berie dych. erikson je proste pan...
  • Bylo to vydané i češtině či slovenštině?
  • @Nevada : Díky. Už vím, co si přečtu po Strachu moudrého muže....
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Od 1. Února nová televize Prima Zoom 8-O
    Reakce na Smíchov? Co se to sakra děje. Ještě před pár několika lety tu byly sotva 4 stanice a teď už jich je snad padesát :roll:
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Montezuma3 a ani na jednu z nich se nedá pořádně koukat...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.