Píseň zazní na HBO!

upraveno 9. února 2011 v Seriál Hra o trůny
2456718

Komentáře

  • upraveno 27. října 2007
    Ech, tím níže uvedeným příspěvekem jsem na vině já... Faktem je, že se o tom seriálu dostává ven strašně málo, tak jsem vděčný třeba i za takové štěky.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. října 2007
    Mmm, Depp se prostě na rytíře nehodí (ani nevim, proč mě napad zrovna Edmure, to byl nějakej zkrat). A stejně to bude kachna.
  • upraveno 28. října 2007
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. října 2007
    Alespoň nějaká pozitivní zpráva na nedělní odpoledne.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. října 2007
  • upraveno 31. října 2007
    Takže Píseň zazněla nejen na HBO. :-)
  • upraveno 1. listopadu 2007
  • upraveno 2. listopadu 2007
    Edwarda Nortona si jako Malíčka představit dovedu. A viděli jste už Iluzionistu? ;)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. listopadu 2007
    Sry, bylo to z westeros, pak sem ale dopěl vpodstatě k tomu, co píšeš ty a řek sem si, že čistě něčí přání, který je navíc celkem nereálný, tu bude zbytečně zaclánět.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. listopadu 2007
    A musim říct, že tohle má fakt něco do sebe. Connery jako Barristan Selmy, Derek Jacobi jako Varys a Nicole Kidman jako Cersei, teď už si těžko představim někoho jinýho. Snad jenom ten kluk na Tommena je moc hubenej a Julianne Moore mi byla vždycky hrozně nesympatická a na Cate stará.
  • upraveno 2. listopadu 2007
    a Cate byla sympatická? Sem si nevšim. Asi jsem na to vždy koukal z pohledu Jona. ;)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. listopadu 2007
    Jak se říká nikdo není dokonalý, některejm lidem se nezavděčíš a tak dále. :)) Rozhodně při vykrácení kladných a záporných rysů jejího charakteru ty kladný převládaj.
  • upraveno 2. listopadu 2007
    Já neřikam, že nebyla kladná, to bezesporu jo (btw Moore mi zas přijde jako sympaťanda, a vůbec ne stará ;))...ale prostě je to Tulyjka a tím u mě skončila, já je fakt nemusim, je to divnej rod, jedinej, kdo tam za něco stojí je Černá ryba.
  • upraveno 2. listopadu 2007
    Protože píšu její sumář, musím vědět, jaká vlastně byla doopravdy. :-) A byla to upřímná, akční, v jádru dobrá žena a hospodyňka. A rozhodně kladná postava. No a jestli byla sympatická? Asi jako její manžel, řekl bych. ;)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. listopadu 2007
    Mě se její povaha docela líbila, s tim, že jsem samozřejmě nesouhlasil, jak se chovala k Jonovi. Ale beru to jako znak Martinovejch schopností napsat postavu opravdu plasticky a ne zcela jednoznačně. Jen nechápu, co pořád máte s Tullyema (viz taky poznámky v galerii u Cat). Asi mi něco zásadního uchází.:))
  • upraveno 2. listopadu 2007
    Alek ti to jistě vysvětlí. :-)
  • upraveno 2. listopadu 2007
    Tak s tim souhlasim, asi byla v mládí smypatická, ale na severu asi zamrzla. ;) není divu, musela si vzít tohodle suchara, když ji zabili Brandona, kterej byl dle všeho mnohem zábavnější a skutečně k němu planula láskou...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. listopadu 2007
  • upraveno 2. listopadu 2007
    To samozřejmě nemění názor na Tulye, jsou to divnej rod. Edmur je pako, Lysa kráva, Hostera moc neznáme, Brynden super, Sansa blbka...;)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. listopadu 2007
    Lysu samozřejmě neomlouvám (i když ono mít za muže někoho o nějakejch 30 let staršího a rodit mrtvý děti na povaze nepřidá), ale Edmura mám náhodou docela rád a zklamalo mě, že v Hostině z něj nebyla POV.
  • upraveno 2. listopadu 2007
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. listopadu 2007
  • upraveno 2. listopadu 2007
    Je to trochu psycho... :-)
  • upraveno 2. listopadu 2007
    hele hele, co to tady plácáte? Já nemá zálusk na Sansu, ale jen na její citronové zákusky! ;)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. listopadu 2007
    Ale tak, jen že láska a nenávist jsou hodně propojený, asi jako šílenství a genialita. ;)
    P.S. Citronový věci já taky rád, hlavně zmrzlinu.
  • upraveno 2. listopadu 2007
    Aha, takže Sansa je vlastně jen krůček od geniality ;)
  • upraveno 2. listopadu 2007
  • upraveno 2. listopadu 2007
    prase, to mě ani ve snu nenapadlo...o tom možná sníte v klubu Sansulíny ;)
  • upraveno 2. listopadu 2007
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. listopadu 2007
    No co si z psychologie pamatuju tak rozvinutější (a inteligentnější) osobnosti zrajou dýl. Proto taky holky obecně dospívaj dřív. :))
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.