Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
- To, čo sa vtedy dialo sa v skutočnosti nedialo
- Celý film je v podstate založený na tom, že sa nedeje to, čo sa deje
:D Pomohlo?
- Je to černobílí film.
Jop.
Já ho mám taky ráda. V úterý jsem náhodou zjistila, že to dávají v TV a zase koukala až do konce. Ten film je samá hláška :)