Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
Ale tak už to klidně zveřejni, Aleku, stejně už nikdo hlasovat nebude... :?:
Dotyčný už má dárek z prvního kola, takže naštěstí netřeba řešit :-)
Gratulace všem a díky, že jste se zúčastnili. Za chvíli ještě dodá komenty.
Opravdu to bylo tak jasné? :-)
A ty máš něco proti mrtvým pejskům? :-?