Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
Tak jo, Jára Cimrman, ležící, spící.
A: Já jsem Zmok.
B: A kvůli tomu jdete k advokátovi?
A: Josef Zmok.
B: Tak kdo zmok? Vy jste zmok nebo Josef Zmok?
A: "Co to bylo?"
B: "To nevím. Ale chci to!"