TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
18990929495362

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. prosince 2012
    @Krisa Pravda, něco pozitivního se najde na všem a Topper harley alias Tukačinčila, tedy Chlupatá pacička by nám chyběl, stejně jako Vatukina, čili Horké bříško. Ale když já mám rád letadla a ty dostávaj v Top Gunu zabrat skoro jako můj mozek :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @flanker.27 Tak já si z Top Gunu pamatuju jenom, Tomovy frajerský brejle, že tam byl TC strašně škaredej (oproti tomu, jak vypadá starší) a že ta hlavní paní mi tam přišla strašně, ale strašně stará (ten film je starší jak já, takže to je něco podobného, jako když mi bratránek před 2 lety řekl, že ho ve školce učí angličtinu strašně, ale strašně starej pán, je mu asi 22 nebo 23 let).
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. prosince 2012
    @Krisa ta hlavní paní je totiž asi o strašných pět let starší než Tom Cruise :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Je škoda, že si necháš svou obsesí realitou tak zkazit filmový zážitek ;o)
    Vždyť Top Gun je hezká pohádka :o)) A těch později známých herců ve vedlejších rolích tam hrálo... Kilmer, Skerritt, Ironside (no dobře, tihle dva už tenkrát známí byli), Robbins, Gilyard (ten černoch z Walkera, Texas Rangera). Mě osobně svého času opakovaně překvapilo, že tam hrála Meg Ryan. Na ni jsem pravidelně zapomínala.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. prosince 2012
    Právě že není, pohádka má mít sympatické hrdiny což Top Gun teda nemá. Je to prachsprostá náborovka, s postavama na zabití. Cruise mám v některejch rolích i docela rád, ale týhle postavě bych povyrážel zuby. A to hafo americkejch keců a jejich dokazování si kdo je nejlepší taky nemůžu vystát. A žádnej Mig-28 neexistuje :)
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 26. prosince 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @alek jasně že ve filmu vždycky armáda vypadá dokonale. Dobrodružství, pěkné uniformy, chápaví důstojníci, kolem plno holek :)

    Zapařený nohy a rajóny neukazujou :)
  • Tak som si pozrel Band of Brothers a dosť som si na konci poplakal. Prekvapilo ma koľko známych tvári tam hralo hoc len na jednu epizódu. Najviac sa mi určite páčili tie krátke úvody s veteránmi.
    Inak neviete mi poradiť seriál, odporúčali mi ho spolužiaci je o sniperoch z obdobia Napoleonskej vojny. Google mi nejak nepomáha alebo som skôr nešikovný.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @JoeGyry Asi Sharpe's Rifles a další díly. Dokonce se samotným Seanem Beanem. Ale viděl jsem první díl a byla to hrozná sračka, dle mého.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 26. prosince 2012
    To asi nebude ono. Sharpe je série dobrodružných románů/filmů ve stylu Hornblowera či Červeného bedrníka.
    Před časem se tady kdosi zmiňoval o seriálu nebo dokumentu o odstřelovačích a pátral tady po významu jejich masky. Ale to bylo tuším z první světové. Na název si taky nevzpomenu.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • upraveno 26. prosince 2012
  • Epic psycho? :-)
    Povídej, vyslyšíme tě.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    To je Tennant?
  • A co říkáte na finále 7. řady Dextra? Já se nestačil divit. To bylo také EPICKÉ PSYCHO.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Wolf's Rain je ozaj krásny a ta animácia je úžasná, mám pocit že kresliči robili na každom obrázku zvlášť narozdiel od tých nových anime kde mi príde všetko umelé podľa šablóny.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
  • @Thorar Proč?
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Protoze to bylo STRASNE, ALE STRASNE predvidatelne a ze to je finale jsem se dozvedel az z netu, jinak mi to prislo jak normalni dil a cekal jsem na dalsi kde bude to grande brutale cliffhanger mindblowing finale.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • @Thorar Ona bude ještě osmá řada (poslední) a tohle bude mít následky.
  • upraveno 27. prosince 2012
    @Krisa a este stihas aj novy serial? :o
    Ja Kate Mosse nemusim a labyrint je dobry iba ten Faunov, ale zase proti gustu ziaden disputat
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.