@Krisa Pravda, něco pozitivního se najde na všem a Topper harley alias Tukačinčila, tedy Chlupatá pacička by nám chyběl, stejně jako Vatukina, čili Horké bříško. Ale když já mám rád letadla a ty dostávaj v Top Gunu zabrat skoro jako můj mozek :)
@flanker.27 Tak já si z Top Gunu pamatuju jenom, Tomovy frajerský brejle, že tam byl TC strašně škaredej (oproti tomu, jak vypadá starší) a že ta hlavní paní mi tam přišla strašně, ale strašně stará (ten film je starší jak já, takže to je něco podobného, jako když mi bratránek před 2 lety řekl, že ho ve školce učí angličtinu strašně, ale strašně starej pán, je mu asi 22 nebo 23 let).
Je škoda, že si necháš svou obsesí realitou tak zkazit filmový zážitek ;o) Vždyť Top Gun je hezká pohádka :o)) A těch později známých herců ve vedlejších rolích tam hrálo... Kilmer, Skerritt, Ironside (no dobře, tihle dva už tenkrát známí byli), Robbins, Gilyard (ten černoch z Walkera, Texas Rangera). Mě osobně svého času opakovaně překvapilo, že tam hrála Meg Ryan. Na ni jsem pravidelně zapomínala.
Právě že není, pohádka má mít sympatické hrdiny což Top Gun teda nemá. Je to prachsprostá náborovka, s postavama na zabití. Cruise mám v některejch rolích i docela rád, ale týhle postavě bych povyrážel zuby. A to hafo americkejch keců a jejich dokazování si kdo je nejlepší taky nemůžu vystát. A žádnej Mig-28 neexistuje :)
Tak som si pozrel Band of Brothers a dosť som si na konci poplakal. Prekvapilo ma koľko známych tvári tam hralo hoc len na jednu epizódu. Najviac sa mi určite páčili tie krátke úvody s veteránmi. Inak neviete mi poradiť seriál, odporúčali mi ho spolužiaci je o sniperoch z obdobia Napoleonskej vojny. Google mi nejak nepomáha alebo som skôr nešikovný.
To asi nebude ono. Sharpe je série dobrodružných románů/filmů ve stylu Hornblowera či Červeného bedrníka. Před časem se tady kdosi zmiňoval o seriálu nebo dokumentu o odstřelovačích a pátral tady po významu jejich masky. Ale to bylo tuším z první světové. Na název si taky nevzpomenu.
Wolf's Rain je ozaj krásny a ta animácia je úžasná, mám pocit že kresliči robili na každom obrázku zvlášť narozdiel od tých nových anime kde mi príde všetko umelé podľa šablóny.
Protoze to bylo STRASNE, ALE STRASNE predvidatelne a ze to je finale jsem se dozvedel az z netu, jinak mi to prislo jak normalni dil a cekal jsem na dalsi kde bude to grande brutale cliffhanger mindblowing finale.
Komentáře
Vždyť Top Gun je hezká pohádka :o)) A těch později známých herců ve vedlejších rolích tam hrálo... Kilmer, Skerritt, Ironside (no dobře, tihle dva už tenkrát známí byli), Robbins, Gilyard (ten černoch z Walkera, Texas Rangera). Mě osobně svého času opakovaně překvapilo, že tam hrála Meg Ryan. Na ni jsem pravidelně zapomínala.
Zapařený nohy a rajóny neukazujou :)
Inak neviete mi poradiť seriál, odporúčali mi ho spolužiaci je o sniperoch z obdobia Napoleonskej vojny. Google mi nejak nepomáha alebo som skôr nešikovný.
Před časem se tady kdosi zmiňoval o seriálu nebo dokumentu o odstřelovačích a pátral tady po významu jejich masky. Ale to bylo tuším z první světové. Na název si taky nevzpomenu.
Povídej, vyslyšíme tě.
Ja Kate Mosse nemusim a labyrint je dobry iba ten Faunov, ale zase proti gustu ziaden disputat