Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Doufám, že to žádný pan Čáp nebyl:-)
Jinak kulaté postele hodně preferoval Kaplický (ukázka: https://www.google.cz/search?q=kaplický+postel&hl=en&client=firefox-a&hs=67T&tbo=u&rls=org.mozilla:cs:official&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=33_TUJvQE9HJsgat24DoBA&ved=0CGYQsAQ&biw=1173&bih=624)
A Kaplicky bol dost plodny, nie? ;)
V dobách, kdy se ještě všechno nedělalo na výhoz a bývaly k dostání i takové věci jako náhradní díly, jsem měl stejně utrum, protože autodráhu mi táta přivezl až z Laosu a má menší autíčka, než měly ty staré české.