No viděl bych dvě varianty - buď překlad těch jejich shrnutí (což je teda hafo práce) anebo spíš udělat shrnutí jednotlivých dílů. To mi přijde asi jako lepší varianta. Anebo, shrnout to ne podle kapitol, ale podle postav, POV. To by možná nemuselo bejt špatný!
Ako sú vlastne písané knihy? Už je to dávno, čo som ich počúval... Podľa postáv - teda Jon (), Bran (), Jaime ()... ? Teda v podstate nezávislé dobrodružstvá jednotlivých postáv v jednej knihe? (samozrejme tam, kde sa pretnú, sa pretnú...)
Já bych si už na spoilery nehrál, přece jenom to není žádná novinka. A vůbec si to filtrování děje nedovedu představit. Jak by to mělo vypadat? Na tom zahraničnim webu je to možná až zbytečně podrobný, ale v podstatě bych vycházel z toho.
Niežeby som priamo zavrhoval preklad, keď sa už účastním niekoľkých ;) ale príde mi to lepšie, keď to môžeš buď zoradiť za sebou podľa kapitol, alebo podľa postáv. Zaujímavejšie. No, však vieš, ako to myslím ;) A tie súhrny sa tiež nebudú písať ťažko, preletíme kapitolu a spíšeme niekoľko súvislých viet :D
Ohé... Volal mě někdo? Právě jsem se vrátil z Dorne, kde jsem hledal nějaká dobrá loutkářská představení.:-) Tak říkáš, převyprávěné obsahy kapitol podle POV? No, pro případ, že by se Martin dostal do maturitních otázek, by to spousta lidí uvítalo. Je ti doufám jasné, jakou postavu bych si rád uzurpoval pro sebe?:-)
Komentáře
Právě jsem se vrátil z Dorne, kde jsem hledal nějaká dobrá loutkářská představení.:-)
Tak říkáš, převyprávěné obsahy kapitol podle POV? No, pro případ, že by se Martin dostal do maturitních otázek, by to spousta lidí uvítalo.
Je ti doufám jasné, jakou postavu bych si rád uzurpoval pro sebe?:-)