Jo ta linka s přípravami atentátu, neměla v ději žádný význam. Z mého pohledu se jen snažili ( i když uznávám celkem zbytečně ) dostat tam známou postavu a to že židé v té době byla jedna z komunit v Římě. Jinak lichváři byli židé spíše až ve středověku. Třeba roce 66 našeho letopočtu začalo největší povstání proti římánům ( válka židovská ,kde si pověst získal pozdější císař Vespasianus). Takže v době děje říma( a hlavně o něco později) měli židé spíš pověst odbojného národa. Jo černoši v historických a i fantasy seriálech, třeba v brnění jsou jak pěst na oko.
Tak dokoukány zatím uveřejněné díly třetí řady Walking Dead. A miláček Merle se vrátil! Super. :-) Guvernér dobrej ale ten herec není až tak charismatickej hajzl jak jsem se domnívala. A konec čtvrtého dílu? No wow...
@Vlcacka No zas tolik nejásej, ty nejlepš scény (rozuměj ty z komiksu) tam vůbec nedali nebo jen ve velice mírné podobě. To co se stalo na konci čtvrtého dílu mělo být mnohem brutálnější. Stejně tak měli umřít postavy které v seriálu ani nejsou. Ale jinak souhlasím že Merle je úplně bezvadnej.
Everette, asi by pak rating vystřelil do obřích výšin, ale i tak to bylo... no jsem hnusák, ale pro mne potěšující. :-D A hrozně mne rozčiluje Andrea, protože se chová jako idiotka.
Chcem začať pozerať Doctora Who, viete mi poradiť od ktorej série to mám začať pozerať? Viem že je verzia z 1963 a 2005. Je to vlastne len remake alebo tá 2005 verzia je pokračovanie tej z 1963?
Sledujete někdo Boardwalk Empire, nějak jsem na to pozampomněl, a za dnešek jsem dokoukával poslední čytři díly. Musím říct, že mě třetí serie chvílema i nudila, obzvlášť linka paní Thompsonové, ale zatím poslední díl, to byl teda nářez! Hrozně se těším na finále, doufám že bude ještě lepší.
nesom odbornik na doctora a videl som len nove serie a cosi malo cital o starsich ale kludne mozes zacat novou verziou, neni to remake ale pokracovanie(nie v zmysle, zeby ta stara nebola ukoncena) po xy rokoch.
Myslím si, že Joe sa chcel spýtať aj na to, či mu niečo neújde, keď nebude vidieť tú '63 verziu. Práveže ak je niečo pokračovanie niečoho, bolo by logické si pozrieť aj to predtým, zatiaľčo ty Edem povieš, že ide o pokračovanie, ale pohodíš rukou, že si nemusí pozerať tú '63. Znamená to, že v nových sériách nebudú riešiť nič, čo sa stalo v starých? Sú seriály, ktoré takto nadväzujú aj cez série.
Gepeto: no lenze ja som stare nevidel takze neviem co vsetko tam bolo ale v novej serii som nikdy nemal pocit, ze mi nieco uslo alebo nedochadza. Nuz a Nevada to vyriesila.
@Dreamer Dufam, ze uz nebude dalsia seria. Tu by to mohli utnut. Ja som zase nepochopila, preco si ten dokaz uchoval a neznicil ho. Kazdopadne z traileru nasledujucej casti usudzujem, ze to bude pekne gradovat. Posledna cast celkom usla.
Zatím ne, ale mám to v plánu (snad v dohledné době). Westerny mám ráda. Plus to má předem za Costnera. Ten, ať se snaží sebevíc o cokoliv jiného, se prostě narodil jako westernový herec.
Komentáře
Ale jinak klasila: serialzone, titulky.com a výjimečně titulkari.com
tie klasiky som skúšal, tak asi to ešte nepreložili netušil som že to vyšlo len nedávno, ďakujem!
Ďakujem super stránka.
EDIT: A stejně tak Russell Crowe.