Snažím se přinutit svého bratra aby udělal kampaň na Hru o Trůny protože na ní vážně ulítávám. On se pořád vymlouvá, že nemá hráče ale je vidět, že to chce hrát. Pojďte se mu přihlásit!
OK. Tak Daruma v čase kdy tam dorazíte. Já tam jdu už dneska, tak osonduju terén. Každopádně nevím jestli Alek ví, kde to je. Nabízím možnost ho někde vyzvednout.
Tu tam myslím vůbec neřeší. Kdysi dávno jsme tam chtěli nějakou provést a mám dojem, že to nešlo. Ale včera, když jsem tam přišel, tak tam byl docela prostor.
My s Jersonem tam budeme už od šesti. Pro případ, že by někdo dorazil dřív je potřeba čajovnu řádně prošmejdit a podívat se i do různých zapadlých koutků (event. i do sklepení). :-))
Okej - s největší rpavděpodobností se tedy zúčastním jen rozpravy na téma postava a hrát nebudu, pokud tam budete čtyři. Potřebuji jít spát - tenhle týden jsem moc nespal...
takže včerejší session dopadla zcela logicky tak jak dopadla,a le rád jsem poznal ty co neznám a viděl ty co znám. Chudák Markus, musí mít škytavku ještě teď.
... týmto ďakujem Jironovi za oficiálny príhovor a ponechanie členstva v šľachtickom stave "taký normálny týpek". Balík vďaky príde poštou. Neotvárať príliš rýchlo, hady sa ľakajú prudkých pohybov B-)
Já hodnotím večer jako přínosný a jako více než zábavný. Opravdu bychom měli takovéto dýchánky pořádat častěji. Děkuji Joeyetimu za varování, už vím, že nemám chodit na poštu :-).
No bylo to lepší než PUB MEETING - už jenom protože všichni zůstáváme střízliví. A nesmrdíme kouřem. Zase bych zopakoval...Ale příště bratře musíš připravit přednášku na téma Blue Rose!
Jj bylo to dobrý, taková jedna velká propagace d20 v kostce - snad jsme byli dost hlučný a dneska nás navštívěj nový návštěvníci. Akorát musim bejt příště dochvilnější, bóbik se po dvou hodinkách omrzí. ;))
Komentáře