Dalcorova Hra o Trůny

upraveno 5. května 2011 v Komunita
Snažím se přinutit svého bratra aby udělal kampaň na Hru o Trůny protože na ní vážně ulítávám. On se pořád vymlouvá, že nemá hráče ale je vidět, že to chce hrát. Pojďte se mu přihlásit!
2»

Komentáře

  • upraveno 28. května 2007
    Hm... v Růžové je to blbý, protože tam mají jen do devíti a to bychom tím pádem asi nestihli tu deskovku. Ale mohli bychom do Darumy, tam mají do dýl.
  • upraveno 28. května 2007
    Aye
  • upraveno 29. května 2007
    A co Dejvická?
  • upraveno 29. května 2007
    Tam fakt ne - to prostředí tam je dost hozný... a na deskovku tam není místo.
  • upraveno 29. května 2007
    Daruma vyhovuje!
  • upraveno 29. května 2007
    OK. Tak Daruma v čase kdy tam dorazíte. Já tam jdu už dneska, tak osonduju terén. Každopádně nevím jestli Alek ví, kde to je. Nabízím možnost ho někde vyzvednout.
  • upraveno 29. května 2007
    Alek neví, ale Alek to jistě najde. ;) Do 19.00 tam bude jak na koni...
  • upraveno 29. května 2007
    kolem 19 tam budeme taky.
  • upraveno 30. května 2007
    Doporučuji rezervaci?
  • upraveno 30. května 2007
    Tu tam myslím vůbec neřeší. Kdysi dávno jsme tam chtěli nějakou provést a mám dojem, že to nešlo. Ale včera, když jsem tam přišel, tak tam byl docela prostor.
  • upraveno 30. května 2007
    Co ten Jerson?
  • upraveno 30. května 2007
    My s Jersonem tam budeme už od šesti. Pro případ, že by někdo dorazil dřív je potřeba čajovnu řádně prošmejdit a podívat se i do různých zapadlých koutků (event. i do sklepení). :-))
  • upraveno 30. května 2007
    Okej - s největší rpavděpodobností se tedy zúčastním jen rozpravy na téma postava a hrát nebudu, pokud tam budete čtyři. Potřebuji jít spát - tenhle týden jsem moc nespal...
  • upraveno 31. května 2007
    takže včerejší session dopadla zcela logicky tak jak dopadla,a le rád jsem poznal ty co neznám a viděl ty co znám. Chudák Markus, musí mít škytavku ještě teď.
  • upraveno 31. května 2007
    Zhr-nu-tie! Zhr-nu-tie! Zhr-nu-tie!
  • upraveno 31. května 2007
    Sešli jsme se v čajovně. Obědnali čaj. Dostali vynadáno že přesunujeme nábytek. 20 minut dělali character koncept -Jiron: ladič loutny a učedník trubadůra rytíře, který zaučuje Aleka - rytířova panoše a asi bastarda v umění lásky. Alnag si vybral rytířova Mistra, nejstarší osobu ve hře (35 let) kterej na ně pohlíží ajko nutné zlo. Rytíř je po ztroskotání lodi kterou se vrací z Braavosu z turnaje nezvěstný.
    Dostali jsme vynadáno že jsme hluční.
    Místo deskovky jsme pak hráli strategickou hru zvanou Swinish games :) Zjistili jsme že Blue Rose NENÍ hra pro Buzny. Zkritizovali všechny (v čele s RPG T F a nejmenovaným heroltem) a všechno (Jen Joeyeti je dobrej týpek, protože pro něj bratr loboval). Pak jsem probrali budoucnost DrD v čechách a tak...Také přehled diskuzí zde a já se snažil přesvědčit Alnaga že logo na vývojové stránce se nesmí dostat na veřejnost.Ale ten mě odkázal na Maxe
    A rozešli se domů
  • upraveno 31. května 2007
    Jerson sežral pistácie a s jejich skořápkami si hrál po zbytek večera, protože většinou netušil vo co go - svět Hry o Trůny je mu neznámý, technické vychytávky D20 jdou taky mimo něj, takže toho tentokrát moc neřekl. Jen Jiron tak nějak automaticky vytušil, že:
    1) Jerson rád japonskou směs, kteoru mu třikrát ujídal (ale méně než Dalcor :-)
    2) přeci musí vědět, kolik námořníků je třeba na obsluhu trojstěžníku, protože Jerson přeci ví všechno - Jiron dokonce vypadal, že to myslí vážně.
    No a tak mu to Jerson řekl (rozuměj z jedné jediné informace si vymyslel pravděpodobně znějící číslo)
    Celkově to byl dobrý večer :-)
  • upraveno 31. května 2007
    Myslím, že bychom měli tyhle d20 dýchánky pořádat častěji. Je to velmi osvěžující... :-)
  • upraveno 31. května 2007
    ... týmto ďakujem Jironovi za oficiálny príhovor a ponechanie členstva v šľachtickom stave "taký normálny týpek". Balík vďaky príde poštou. Neotvárať príliš rýchlo, hady sa ľakajú prudkých pohybov B-)
  • upraveno 31. května 2007
    Já hodnotím večer jako přínosný a jako více než zábavný. Opravdu bychom měli takovéto dýchánky pořádat častěji. Děkuji Joeyetimu za varování, už vím, že nemám chodit na poštu :-).
  • upraveno 31. května 2007
    No bylo to lepší než PUB MEETING - už jenom protože všichni zůstáváme střízliví. A nesmrdíme kouřem. Zase bych zopakoval...Ale příště bratře musíš připravit přednášku na téma Blue Rose!
  • upraveno 31. května 2007
    Jj bylo to dobrý, taková jedna velká propagace d20 v kostce - snad jsme byli dost hlučný a dneska nás navštívěj nový návštěvníci. Akorát musim bejt příště dochvilnější, bóbik se po dvou hodinkách omrzí. ;))
  • upraveno 31. května 2007
    S radostí si přednášku připravím!
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.