Nede, Nede, pozdní poezie, škoda že jsi tak nezarecitoval do královského ucha. S takovým krásným vyjadřováním by Robert naštípal Lannistery na dříví na zimu co se blíží.
Omlouvám se našim slovenským přátelům za svou nejapnou poznámku, ale já si opravdu nejdřív myslel, že to napsal Gepeto. Je to básník, a už jsem ho zažil i jako textaře Heleny Vondráčkové, takže češtinu ovládá také. ;-)
Komentáře
Poslední věci člověka v básnickém hávu. 8-)
Kdo by to byl řek,
že náš pochmurný Ned
básnické střevo měl,
i v černé cele pěl...
:spike: