Povídka č. 3 /3. kolo/ - Ice & Fire

upraveno 1. února 2014 v Povídky

Komentáře

  • Úterní chvilka poezie :-) Moc pěkné...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Eddard Stark, hrdý seveřan, dobrý bojovník, milující otec a manžel, čestný pobočník a ještě k tomu skládá básně - to je partie :)
  • Já nevím co napsat za komentář, aby to bylo krátké, výstižné, úderné a vtipné, ale musím autorovi říct, že Ned-poeta je opravdu sympaťák :-D
  • O tak excelentní češtině se může Slovákům jenom zdát. :-)
    Poslední věci člověka v básnickém hávu. 8-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Nede, Nede, pozdní poezie, škoda že jsi tak nezarecitoval do královského ucha. S takovým krásným vyjadřováním by Robert naštípal Lannistery na dříví na zimu co se blíží.
  • :applause:
    Kdo by to byl řek,
    že náš pochmurný Ned
    básnické střevo měl,
    i v černé cele pěl...
    :spike:
  • Poezii neholduji, ale tohle je dle mého gusta. :-)
  • Omlouvám se našim slovenským přátelům za svou nejapnou poznámku, ale já si opravdu nejdřív myslel, že to napsal Gepeto. Je to básník, a už jsem ho zažil i jako textaře Heleny Vondráčkové, takže češtinu ovládá také. ;-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.