Snažím se přinutit svého bratra aby udělal kampaň na Hru o Trůny protože na ní vážně ulítávám. On se pořád vymlouvá, že nemá hráče ale je vidět, že to chce hrát. Pojďte se mu přihlásit!
Pokud to nebude teď v červnu (= zkouškové) tak jsem otevřený tomu hrát s Dalcorem nějakou kampaň. A to buď Dragonlance nebo AGOT. Na obě dvě se bohužel upsat nemůžu, na to mám příliš mnoho jiných aktivit.
jasně, s tím se počítá, já jenom aby jste měli každej alespoň nějakou základní představu. Už jenom proto že ztroskotání nabízí řadu utajených možností...
Zatím jsem relativně flexibilní (zítra - v úterý teda hraju čajíček), takže středa může být. Hele na jak dlouho je tak ta deskovka, nemohli bychom to vzít jakože při jednou. Nainspirovat se v deskovce nebo vím já...?
Komentáře
2) Mě by se líbilo těsně před první knihou
3) Mám tvojí
4) agree!