Dalcorova Hra o Trůny

upraveno 5. května 2011 v Komunita
Snažím se přinutit svého bratra aby udělal kampaň na Hru o Trůny protože na ní vážně ulítávám. On se pořád vymlouvá, že nemá hráče ale je vidět, že to chce hrát. Pojďte se mu přihlásit!
«1

Komentáře

  • upraveno 18. května 2007
  • upraveno 18. května 2007
    Pokud to nebude teď v červnu (= zkouškové) tak jsem otevřený tomu hrát s Dalcorem nějakou kampaň. A to buď Dragonlance nebo AGOT. Na obě dvě se bohužel upsat nemůžu, na to mám příliš mnoho jiných aktivit.
  • upraveno 18. května 2007
    Já vím, že raním Dalcorovo srdce ale já jsem jednoznačně pro agot. A s Alnagem bych si po letech zase rád zahrál.
  • upraveno 18. května 2007
    Láme mi to srdce...
  • upraveno 18. května 2007
  • upraveno 18. května 2007
    0x Joe ... fňuk :(
  • upraveno 18. května 2007
    se přesťehuj do Práglu...
  • upraveno 18. května 2007
    No já samozřejmě nemůžu jinak než AGOT. ;) A možná by se našel někdo i na Icefire, sic d20 moc neznaj (ale AGOT je stejně dost specifickej)...
  • upraveno 18. května 2007
    Odpověď zní - chceš ale i hrát?
  • upraveno 18. května 2007
    Jj, do AGOTu bych šel...
  • upraveno 18. května 2007
  • upraveno 18. května 2007
    1) ne loď je dobrá
    2) Mě by se líbilo těsně před první knihou
    3) Mám tvojí
    4) agree!
  • upraveno 18. května 2007
  • upraveno 18. května 2007
    Já jsem na tom skoro stejně jako Alek (až na to, že jsem pražskej :-))
  • upraveno 18. května 2007
    OT - nebylo by lepší tuhle diskuzi přesunout pod d20 v akci (příp. Icefire)? Ať nepřitěžujeme už tak zmatenému množství diskuzí. ;)
  • upraveno 19. května 2007
    Jasně, připravím to, takže času dost...
  • upraveno 19. května 2007
  • upraveno 19. května 2007
    Hm... to je nějaká drsně nadupaná loď na tu dobu ne? ;-)
  • upraveno 19. května 2007
    No to je skoro přesně ono ;). Máte představu co kdo co?
  • upraveno 19. května 2007
    Co kdybychom se rovnou tvořili jako skupina?
  • upraveno 19. května 2007
    jasně, s tím se počítá, já jenom aby jste měli každej alespoň nějakou základní představu. Už jenom proto že ztroskotání nabízí řadu utajených možností...
  • upraveno 19. května 2007
    Mimcohodem kdy máte čas se sejít na pohovor
  • upraveno 28. května 2007
    Přizpůsobím se, vyhovuje mi středa 30. nejvíc.
  • upraveno 28. května 2007
    No já bych ve středu mohl, sice mam do tý doby těžce plno, takže se k pravidlum moc nedostanu, ale na úvodní info to ani nebude třeba, že? ;)
  • upraveno 28. května 2007
    Asi si budu muset přečíst o co jde a pak se zapojit :-)
  • upraveno 28. května 2007
    Zatím jsem relativně flexibilní (zítra - v úterý teda hraju čajíček), takže středa může být. Hele na jak dlouho je tak ta deskovka, nemohli bychom to vzít jakože při jednou. Nainspirovat se v deskovce nebo vím já...?
  • upraveno 28. května 2007
    To vůbec nejni špatnej nápad!
  • upraveno 28. května 2007
    Jo střed a je dobrá i pro mě....
  • upraveno 28. května 2007
    Tak teď už záleží jen kdy a kde... návrhy?
  • upraveno 28. května 2007
    No mi máme s bratrem do 18 00, tudíž v 19 00 někde v Praze - nejlépe v té čajovně jak jsme hráli creet?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.