Povídka č. 7 /3. kolo/ - Ice & Fire

upraveno 1. února 2014 v Povídky

Komentáře

  • Tu je autor jasny :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Hildegarda Źe by se rozjížděla tipovačka?
  • Tu netreba tipovat :)
    Mam taky pocit, ze ak sa niekto zucastnil ostatnych dvoch kol, tak je teraz uplne jasny. Ako napr ja :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. prosince 2012
    @Hildegarda No, tebe bych myslim trefil :)
  • upraveno 13. prosince 2012
    Tak to já bych neodhadla nikoho, zvlášť když tady všichni tak matou se střídáním jazyků :-) Abyste věděli , příště vám to napíšu v islandštině a budete mít po ptákách :-D

    Ale jinak ze mě asi psycholožka nebude, já neodhadnu nikoho, maximálně tak Gepeta :-D
  • Já odhadnu pouze svých pět povídek. :twisted:
  • Ty máš jenom pět povídek? To je teda dost slabý, já jsem jich sepsala jedenáct :twisted:
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Tak já budu hrozně přemýšlet a potom pošlu (dej mi ale čas, já jsem strašně pomalá). :-)
  • Hezké, klidně toho mohlo být víc :-)
  • Tak jsme se konečně podívali do Ašaje. :) A pohled to byl zajímavý, líbila se mi ta hra s barvami...
    Asi to bude tím, že jsou to jen útržky kapitol, a tudíž i záměr, ale nějak jsem nepobrala, odkud kam ta povídka směřuje... respektive proč Alchemista vyhledal zrovna Sama, jak by ho měl zastavit atd. Nezbývá než čekat na Samovy kapitoly ze Sna o jaru. :)

    Nemyslím si, že se Euron objeví v nějakém pokračování Dunka a Egga, to by mu muselo být tolik, co mistru Aemonovi. :) Možná ale GRRM napíše nějakou povídku "Duck and Egg", a tam už by se vešel. :D
  • Jako od GRRM, včetně chybějících korektur. :-)
    To znamená, že omáčka je bohatá a na pokračování děje je třeba počkat na příští knihu. ;-)
  • upraveno 27. prosince 2012
    Prilis vela napadov na prilis malom priestore. Zo vsetkeho sala tajomno, ale o to predsa autorovi islo. Citatel je vsak pravom zmateny, lebo vacsinou knihy necita od stredu. Kazdopadne napad sa ceni, len tie ypsilony...
    A doteraz som netusila, ze Velky Jiny je vlastne Velka Jina :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Velmi zajímavá povídka, ale jsem z ní taky trochu zmatená.
    Akorát ve mně trochu probudila draka (čti grammar nazi) - chyby mě při četbě dost rušily. Doporučovala bych autorovi, aby dal příště povídku někomu přečíst, protože sám si člověk tolik chyb nenajde. (fakt to funguje - nevěřila bych, kolik chyb mi projde i přes kontrolu ve wordu :) )
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.