Sansa, ach, ta naše malá Sansa!

upraveno 6. listopadu 2010 v Postavy a bytosti
1232426282934

Komentáře

  • @svoa00 Jo, to máš pravdu.
  • @Chmur: To je dobrý nápad... alebo nema rada pieseň? @Everett_Young
  • teda tady to jede v takto osobní rovině jo? Co má společného něčí přítelkyně se Sansou Stark? Já mám Sansu ráda jako většinu postav z knih. Má tam své vlastní nenahraditelné místo. Přijde mi jako velmi silná osobnost, která svou sílu v rámci záchovy vlastního života skrývá. Je to ještě mladá slečna a její osobnost se bude ještě vyvíjet. Sansa je takový krásný protipól Aryi, přesto si v sobě nese něco Starkovského, něco při čem mrazí, něco chladně zodpovědného, trvalého a věrného :)
  • @Kajoush spíš mi připadá jako typická Tullyjka. A Tullyové toho už stihly podělat dost. Lysa by mohla vyprávět.
  • @Kajoush: To jsi napsala hezky...Head tě určitě pochválí (to není sarkasmus)

  • @Gardien píseň sice četla, ale na fórum prý nechce, říkal jsem jí o ICEFIRE hned když jsem tenhle web asi tak před rokem objevil.
  • @Everett Young: a v čem konkrétně ti přijde Sansa jako typická Tully?
  • @Kajoush když už jsme u toho tak první do té "osobní roviny" přešel Heavy, ne já.
  • @Everett Young: pracně jsem početla lehce zpět a mám ten pocit, že jsi byl první, kdo zmínil svou přítelkyni v reakci na jeho dlouhý příspěvek, kde mluvil o mladých sexuálně frustrovaných chlapcích :)
  • @Kajoush Jo, ale to nezačalo tady. To je sáhodlouhá pře mezi mnou a Heavy_Headem která trvá již od druhého věku tohoto fóra.
  • @Everett Young: tak to já jsem úplný, ještě vůbec vztahově se neorientující nováček. Jen mě ta diskuze upoutala.
  • @Kajoush: Family, Duty, Honor.... To je sansa... nie Winter is comming...
    Star by nerozmaznaval Roberta ešte viac než je. Stark by nezapredal svojho otca za kraľovstvo. A Stark by nezradil svoju sestru.
  • @Chmur nevim, neřešim.
  • @Gardien Můžeš mi říct, kde Sansa rozmazluje Roberta ještě víc, než je? Už jsi někdy měl co dočinění se spratkem jako je on? Takovým, na kterého nemůžeš vztáhnout ruku a na příkaz reaguje podmínkami? Měl? Já ano, a Sansa rozhodně dělá, co může, aby se s ním alespoň trochu dalo pracovat. Ono v takovém případě se toho totiž zas až tolik dělat nedá, víš?!!! :evil:
  • @MissUtahraptor I wanna fly, fly high....
  • upraveno 3. prosince 2012
    @Kajoush diskuze o Sanse jsou vždy velmi poutavé :)
    Nevím, proč by mělo být mínusem, že je Sansa snílek. Proč by mělo být špatně, že sní o svém princi, který ji přijede zachránit na bílém koni? Co to o ní vypovídá? Snad jen to, že je něžná romantická duše, na druhou stranu je Sansa také velmi silná osobnost a v jejím srdci dřímá vlk, to, že se ta síla neprojevuje tím, že by běhala s mečem v ruce po Rudé Baště a vraždila Lannistery neznamená, že je menší než ta, co má v sobě Arya.
  • @Gardien: nemyslím si, že Sansa Roberta rozmazluje. naopak jej dost rafinovaně postupně ovládá. S jeho a jejím postavením si víc, než skrytou manipulaci ani dovolit nemůže. Otce zaprodala za království? Na to mám teda trošku míň radikální názor. Ona se snažila otci pomoci. Bohužel dost špatným způsobem. Se zradou sestry ovšem souhlasím. Ale nemyslím si, že by v každém z těchto uvedených případů jednala stejně jako předtím, kdyby měla možnost.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Ale zatím platí "ne*erte Everetta, nebo na vás pošle svojí holku" :) (sakra, časy se váně mění)...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @flanker.27 Ve vaně se toho mění :D
  • Pojďme se raději bavit o Sanse, naší malé Sanse, ach. :-)
  • @heavy_head ty se moc nesměj, kdo ví co s Malíčkem za dlouhých zimních večerů provádějí :evil: :twisted:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Krisa Každý ví, vány se měéééní :)
    Jako dar rozvojovým zemím posílám "ž" :)

    @heavy_head Zrcadlo zrcadlo, řekni, kdo je z žen v zemi nejkrásnější.

    Sansa, tvá dcera, stejně jako včera.

    A Malíček si protřel knír...
  • @flanker.27 Já jsem četl "potřel". =D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Představa Malíčka, jak si protírá i potírá knír je vážně děsivá, brrr.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @heavy_head Malíček potírá především potenciální opozici.

    @Krisa Tak si představ, jak si do něj vplétá Drogovy zvonečky :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.