Bodovačka 2 (od trůnů k tanci)

1144145147149150313

Komentáře

  • 51. Hlasování

    Rodrik Cassel -1 (72)
    Hnědý Ben Plumm +2 (27)
  • 52. hlasování

    Rodrik Cassel +2 (74)
    Hnědý Ben Plumm -1 (26)
  • 53. hlasování

    Rodrik Cassel +2 (76)
    Hnědý Ben Plumm -1 (25)
  • 54.

    Rodrik Cassel -1 (75)
    Hnědý Ben Plumm +2 (27)
  • 55.

    Rodrik Cassel +2 (77)
    Hnědý Ben Plumm -1 (26)
  • 56.

    Rodrik Cassel +2 (79)
    HBP -1 (25)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 29. listopadu 2012
  • Dokonáno jest.........
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Jej, to už si ani nezahlasuji v prvním kole :(. Kdy začne to druhé? Navrhuji v pondělí (a vůbec né z důvodu, že na víkend jedu pryč :D)
  • Ja tiež hlasujem za pondelok.
  • Já bych mohla třeba hned, už jsem si předběžně určila kladně bodované postavy. Ale počítám, že se nikomu nebude chtít začít, takže to nejspíš někde na to pondělí zůstane... :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Moment :O Kedy sme to dokonali? Celé prvé kolo je fuč?
  • @Branislav_Gepeto Stačí pozvednou svůj zrak těsně pod pravidla... :-P
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • A bude rekapitulace?:) Za mne musím říci, že největší zábava byla, když jsme podporovali Dany:)
  • Jak tak koukám na složení skupin pro druhé kolo, tak to asi psychicky nevydržím! :spike: Vybírat, komu dávat mínusové body bude utrpení...

    Jinak jsem pro začátek druhého kola v pondělí. Nebo alespoň 1. prosince. :D
  • upraveno 29. listopadu 2012
    Jenom si tak dovolím tipovat, kdo postoupí z druhého kola, abych se pak mohla vrátit a ověřit svůj odhad ;)

    CA – Wyman Manderly, Robb Stark
    CB – Mistr Luwin, Stannis Baratheon
    CC - Brynden Tully, Daenerys Targaryen
    CD - Jaime Lannister, Melisandra

    CE - Eddard Stark, Bran Stark
    CF - Jeor Mormont, Barristan Selmy
    CG - Tyrion Lannister, Catelyn Stark
    CH - Mistr Aemon, Jorah Mormont, Myrcella Baratheon, Val (tady jsem v koncích, tohle bude skupina smrti)

    CI - Ygritte, Bronn
    CJ - Sansa Stark, Rhaegar Targaryen
    CK - Mance Nájezdník, Oša
    CL - Arya Stark, Theon Greyjoy

    CM - Sandor Clegane, Davos Seaworth
    CN - Jon Sníh, Samwell Tarly (zdálo se mi, že Sam má větší podporu než Brienne)
    CO - Doran Martell, Benjen Stark
    CP - Bolestínský Edd, Oberyn Martell
  • U CJ doufám, že Sansini nenávistníčci podpoří Ashu a holky postoupí "ruku v ruce". :D
  • Mi připadá dost vražedná tahle:
    CD - Jaime Lannister, Jojen Reed, Melisandra, Gendry

    A u téhle je to víceméně jasné:
    CF - Jeor Mormont, Barristan Selmy, Quaithe, Robert Arryn

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    CD - no tak Jojen a Meli, dvaja vizionári :D Teda min. u mňa, ale ostatní IMHO budú supportovať Gendryho ( :roll: ) a Jaimeho ako drsňákov...

    BTW: Zase som si všimol, že nemáme skuinu DVD ... :-k
  • Pro mě je teda nejvíc vražedná
    CD - Jaime Lannister, Jojen Reed, Melisandra, Gendry
    CE - Eddard Stark, Bran Stark, Varys, Jon Connington
    a
    CN - Jon Sníh, Samwell Tarly, Lyanna Stark, Brienne z Tarthu,

    u těch si asi hodím kostkou, koho budu hodnotit jako druhého (+1).

    Rhaegar IMHO nemá šanci na postup, ale nebudu ještě malovat Targaryena na zeď.
  • Jaime a Mel. Jojena mám mezi neutrály a Gendryho nemám ráda (a nechápu, co na něm téměř všichni vidí...).
  • @sveva Ned a Bran Conningtona a Varyse snadno dají. Varys sice bude dostávat body za svojí chytrou hlavu, ale nemyslím, že dost lidí na něj má ujasněný názor a ani je nefascinuje tak jako Tywin nebo Malíček. A Ašu oproti Rhaegarovi na postup netipuju čistě proto, že je Greyjoy.
  • Mno ale ved nam to malo vydrzat do Vichrov :!:
    Navrhujem predlzit kazde dalsie kolo tak, aby bol na postup potrebny dvojnasobok bodov kola predosleho. Lebo inak mame po Vianociach :(
  • @Hildegarda Vymyslí se jiné hry... ;)
    Zase aby to nezačalo být únavné... :roll:
  • @Hildegarda na druhou stranu si vem, jak hrozně otravné byly některé skupiny. to už pomalu nikoho nebavilo hlasovat. ale uznávám, že už nám většinou zůstává jen výkvět.
  • upraveno 29. listopadu 2012
  • @Chmur Qhorina na superfinale nevidim, ale inak suhlasim
  • @Chmur tipla bych Aryu a Davose místo Manceho a Oberyna
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.