Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1108109111113114394

Komentáře

  • S upírama zase tolik experimentovat nejde, pokud to mají být ještě upíři. Raději mám ty drákulovské upíry než ty zamilované. :-)

    V jedné fantasy sérii, co jsem četla, měli upíři doma své stádečko lidí na krmení.
  • Ok... myslela jsem Lestata z Interview, ne toho z pozdějšího filmu :D.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. listopadu 2012
    @Hildegarda Toto je zcela nepodložená a skandální pomluva a budu na ni reagovat, jen co uklidím svou sbírku Playboyů =D

    Nepopírám, že děvčata se mi líbí, nicméně mám ten film skutečně docela rád jako takový...

    Ono u filmů Hammer Studios ta soft erotika byla prostě funkční součást filmu. Ovšem co do erotiky je v Twins of Evil jen nějaký ten odhalený hrudník a hlubší než malé výstřihy, ale proti takovým Vampire Lovers je to vyloženě cudné :)

    @Kolikokoli A to jsou jací?
  • flanker: myslíš tu "mou" verzi?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Kolikokoli No, jak si představuješ upíry?
  • Hm... :D. Tak trochu jako ty z Interview, ale tošku mixnuté Darrenem Shanem a taky víc oproštěné od "Bramovských" představ. Možná i trochu tak, jak si je lidi představovali před Bramem. Ale mám to rozdělené regionálně, takže třeba ti východní jsou víc "Underworld" a ti západní zase víc "Armand". Nevím, jak bych to popsala. Stárnou, vidí se (občas) v zrcadle, nefunguje na ně kříž, svěcená voda atd., vypadají víc jako lidi (nemají špičáky - jen někteří) atd. A taky jsou někteří vtipní, veselí, nosí moderní oblečení atd., nejsou to takoví ti "depresivní upíři v černém".
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Tak to se obávám, že není zas až tam neobvyklý pohled v dnešní době...

    Co je "Armand"?
  • Armand je Antonio Banderas z Interview z upírem :D.
    Každopádně mám tam víc rozdílů (některé i podstatnější), ale zase je tady nechci moc vypisovat (je to tajemství! :D)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Zkrátka upíři sou čupr kůl kucí, my vobyčejný kucka akorát můžem tahat kačery, jasně, nic novýho =D
  • @flanker.27 Jasně že ne, vobyčejný kluci musej holkám upírů dělat děcka :twisted:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @svoa00 Se teda nepřetrhnem, aby z nás byl chovnej dobytek a krvesajové pak slíznou všechnu smet-teda takovou tu červenou hustou věc, co se vobjeví, když se říznete do prstíčku :)
  • @svoa00: Já osobně chci být chovný dobytek a dělat holkám upírů děcka:)....Pokud tedy nebudou následně využitý jako krevní konzervy...:(
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. listopadu 2012
    @Chmur Já totiž se obávám, že by to vypadalo nějak jako když Rimmera přivedli před Velkého úchyla :)
  • Gympl nesnáším. Není tam ani jeden trochu normální učitel. Největší tragéd je Matonoha.
  • To je pravda, Matonohu nesnáším ať je, kde je. Nejopravdovější se mi zdála asi tlustá matikářka :-)
  • Neříkám, že byl Gympl nějaká realistická adaptace střední školy. Ale mě to zase tak blbý nepřišlo. Samozřejmě je to všechno dovedený do extrémů, ale pořád mi to připadá jako věrnější adaptace školy, než to co se dá vidět v těch nekonečných seriálech co jednou na nově, tam když jsem někdy zahlídl kousek co se měl odehrávat ve škole, tak se mi nad tím chtělo brečet, jak to vyznělo trapně.
    A u tohoto jsem se občas i zasmál...
  • Nejvíc, co mi na podobných filmech a seriálech je vadí je to, že tam pořád dokola omílají, jaká je škola děsnej opruz a že by ji nejradši vyhodili do povětří. Já jsem do školy chodila ráda (zní to jako vzpomínání na srazu po padesáti letech, ale je to tak). Uznávám, párkrát jsem možná přišla pozdě, párkrát jsem nepřišla vůbec, párkrát jsem netoužila po ničem jiným, než jen vypadnout a nikdy se už tam nevrátit, ale jinak jsem měla ke škole opravdu moc pozitivní vztah ;-)
  • East of Eden? Pro hraje jeden silný argument jménem James Dean, pokud si ještě neviděla, vřele doporučuji ;)
  • Matonoha a Tomáš Hanáka - dva nejhorší herci....
  • U konce z dechem, Africkou královnu nebo Casablancu :-)
    Na východ od ráje doporučuju přečíst.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Lady Sansa - Zkusím namátkou: Jako zabít ptáčka, Sunset Boulevard, Sladká vůně úspěchu, Cizinci ve vlaku. Pokud Ti nevadí Asie, tak třeba Seppuku nebo Vzpoura (Toshirô Mifune)
    Z novějších se mi dost líbil Hráč s Timem Robbinsem nebo Insider s Crowem. A Closet Land. Případně pro změnu korejské filmy Matka nebo Joint Security Area.
  • upraveno 3. prosince 2012
    @BenNevis koukam že je to všude stejný:D
    1.nepovolenej výlet bez dozoru v kempu v období maturit (bordel, zasahovala policie)(já tam nebyl já byl hodný:P)-pracovní sobota na den otevřených dveří i ti kdo tam nebyli
    2.odnesení sloupku znaceni oznacujici prekazku na silnici mezi auto fyzikáře
  • A co třeba: Its time to talk about Kevin?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 3. prosince 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Montezuma3 Pokud není nová móda šedý obdélník, tak se mi to nezobrazuje - pošli prosím odkaz.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.