Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Arryn- druhé kolo- 0 %
.
.
.
.
=D
Podáme protest :-)
@Montezuma3: Na to že je to vyžle trpící anémií se fakt překonal. Pro mě je to s Cersei nejpřekvapivější postupující. Jestli přežije druhé kolo, což je dost nepravděpodobné, tak ho rozhodně do statistik začlením.
@svoa00 Daenerys fandím, ale nevěřím, že překoná druhé kolo. No necháme se překvapit.
Na druhé kolo se fakt těším. Už v prvním plály emoce. Ve druhém to bude možná napalm:-)