Brienne

upraveno 6. listopadu 2010 v Postavy a bytosti

Myslíte si, že Brienne nakonec najde Aryu? Myslíte, že to celé vůbec přežije? Díval jsem se na zahraniční fórum, a tam se uzavírají dokonce sázky, jaká budou její poslední slova... :(

«13

Komentáře

  • upraveno 29. října 2006

    Podle me Briene najde Sansu a tam zemre, podobne jako ten zpevak, protoze ji pozna nebo bude mit tuseni, ze je to Sansa.

    Ariu ma velkou sanci najit Tyrion.

  • upraveno 29. října 2006

    Vy už jste četli druhou hostinu? Jestli jo, tak pls berte ještě ohled na nás, jinak proč by musela chudinka Brienne umírat? No jinak co se týče Aryi, tu už teďka bude v Braavosu hledat těžko, ale Sansu? Proč by ne? No jinak IMHO se Tyrion potká dřív s Dany než s Aryou... aspoň podle toho samplu co má Martin na oficiálkách...

  • upraveno 29. října 2006

    A ten by mohl někdo přeložit. V předstihu. Pro nás. Hanino..? :wink:

  • upraveno 30. října 2006

    Ha ha, nevím, co by na to řekl můj Velký šéf! 8)

  • upraveno 2. listopadu 2006

    Velký šéf má vždycky pravdu. V případě, že ji nemá, platí pravidlo číslo jedna :)

  • upraveno 16. listopadu 2006

    Teď mě tak napadlo... co si myslíte, že se stane, až (jestli) Brienne nějakou Starkovi holku najde... Jelikož ji nemá kam odvést - tedy za kým - znamená to, že zůstane s ní a bude jí ochraňovat do konce života? To se mi zdá... jednoduše, Briennin úděl je dost nezáviděníhodný.

  • upraveno 16. listopadu 2006

    Mno, Brienne neslíbila, že ji bude někam vodit. Slíbila, že ji bude chránit a jestli klapne Malíčkův plán, tak se bude Sanse věrný bojovník hodit. Vlastně věrný bojovník se hodí vždycky :lol:

    A potřebovat ho bude spíš Sansa než Arya, která si v tomto ohledu vystačí dost dobře sama. Ideální by bylo, kdyby u sebe Sansa než to rozbalí měla Brienne i Aryu, ale o bychom od osudu chtěli asi moc :P

  • upraveno 16. listopadu 2006

    Sakryš. Už mě to zase automaticky odhlásilo :cry: Předchozí příspěvek je ode mne.

  • upraveno 16. listopadu 2006

    Tyna wrote:
    Sakryš. Už mě to zase automaticky odhlásilo :cry: Předchozí příspěvek je ode mne.

    Koukam, ze s tim nejak zapasis:-) ale nejak nechapu, jak to dokazes, mne se to jeste nestalo...

  • upraveno 17. listopadu 2006

    Mně taky ne, jakmile se přihlásím, drží to jak přibité :-) Že by ses zapomněla přihlašovat? ;-) Jo a s tou Brienne máš pravdu, to jsem si jenom nevybavil, že svůj slib, že Sansu a Aryu přivede zpět Catelyn revidovala tím, že Jaimimu slíbila, že je najde a ochrání... Je fakt, že by si Sansa těžko mohla přát věrnějšího a vhodnějšího bodyguarda. Ovšem Aryu, jako ochránkyni Sansi si dost dobře představit nedokážu... :-)

  • upraveno 17. listopadu 2006

    Na Aryu jsem založil nové téma i s hlasováním, věřím, že ona si ho zaslouží, už za to, že vede v žebříčku oblíbenosti:-)

  • upraveno 22. listopadu 2006

    Na Brienne jsem založil tohle téma, aby se tu nelobbovalo pro Aryu 8)

  • upraveno 10. prosince 2006

    A jak se vám líbí na obálce druhé Hostiny? Sekne jí to, co? Myslím, že bude potřebovat hodně štěstí, aby to celé přežila ve zdraví, moc bych jí to přál. Jak mi byla na začátku celkem lhostejná, teď už by mi chyběla.

  • upraveno 11. prosince 2006

    no to mne je lhostejna stale - jediny co je na ni zajimavyho pro me, jsou situace do kterych se dostava...

  • upraveno 11. prosince 2006

    Mě v první části Hostiny docela nudila, protože se v jejích kapitolách prakticky nic nedělo.

  • upraveno 12. prosince 2006

    No vidíš, a přitom byla málem nejakčnější. To už o Hostině něco vypovídá. :(

    Myslíte si někdo, že až Brienne splní svůj úkol - o čemž nepochybuju - šťastně se vdá, bude mít děti a spokojeně stráví zbytek svého života? :? Myslíte, že právě to hledá? Nebo není stejná jako ostatní? :wink:

  • upraveno 12. prosince 2006

    V jakém smyslu nejakčnější? Že se tam nejvíc bojovalo?

  • upraveno 12. prosince 2006

    Ve smyslu, že na konci zůstaly ležet na zemi 4 mrtvoly.

  • upraveno 12. prosince 2006

    Boj a mrtvoly není vše. :wink:

  • upraveno 12. prosince 2006

    Boj a mrtvoly jsou solí země :wink:

  • upraveno 13. prosince 2006

    Mně připadne, že úloha Brienne v Hostině je spíše cestopisná, ukazuje nám další zákoutí Západozemí ve stylu "Z Králova přístaviště až na konec světa". Moc velký vliv na vývoj příběhu ale nemá, ledaže by byl Střapáč nějaký zakuklený manipulátor. :? Martin zřejmě chce, abychom si na Brienne zvykli a oblíbili si ji, aby ji pak mohl v pravou chvíli vytáhnout jako žolíka a řádně zamíchat situací. :)

    A můj tip na poslední slova? "To je nesmysl, Pode. Draka už dvě stě let nikdo neviděl." :P

  • upraveno 13. prosince 2006

    Léto wrote:
    Mně připadne, že úloha Brienne v Hostině je spíše cestopisná, ukazuje nám další zákoutí Západozemí ve stylu "Z Králova přístaviště až na konec světa". Moc velký vliv na vývoj příběhu ale nemá, ledaže by byl Střapáč nějaký zakuklený manipulátor. :? Martin zřejmě chce, abychom si na Brienne zvykli a oblíbili si ji, aby ji pak mohl v pravou chvíli vytáhnout jako žolíka a řádně zamíchat situací. :)

    A můj tip na poslední slova? "To je nesmysl, Pode. Draka už dvě stě let nikdo neviděl." :P

    A nebo chce, abychom si ji oblíbili, aby ji mohl ve správnou chvíli efektně zabít:)))

  • upraveno 14. prosince 2006

    Peter wrote:
    A nebo chce, abychom si ji oblíbili, aby ji mohl ve správnou chvíli efektně zabít


    Ano, to by odpovídalo Martinovu typickému kompozičnímu postupu. :wink: Ale můj vnitřní hlas mi napovídá, že to nebude jen tak, zahyne-li, pak se tak jistě stane při vznešené a věrné obraně Sansy. Kapesníky citlivých čtenářek budou bezpochyby smočeny proudem slzí. :P
  • upraveno 19. prosince 2006

    Petere, tak teď hezky zavři oči, ano? Chystám se spoilerovat. :!:

    Ačkoli nám GRR se sadistickým zalíbením servíruje skoro na každém konci Brienniny kapitoly její smrt, Panna z Tarthu nezemřela na šibenici. Vím to jistě. Stejně tak Pod. Můžete být klidní, je s nima počítáno i v dalším ději.

    Jsem v kontaktu s komunitou Brotherhood Without Banners, a mezi nimi se nacházejí exkluzivní betatesteři, kteří ujišťují, že netřeba propadat panice. 8)

  • upraveno 19. prosince 2006

    POZOR SPOILER na Hostinu 2!

    heavy_head wrote:
    Ačkoli nám GRR se sadistickým zalíbením servíruje skoro na každém konci Brienniny kapitoly její smrt, Panna z Tarthu nezemřela na šibenici. Vím to jistě. Stejně tak Pod. Můžete být klidní, je s nima počítáno i v dalším ději.

    Jsem v kontaktu s komunitou Brotherhood Without Banners, a mezi nimi se nacházejí exkluzivní betatesteři, kteří ujišťují, že netřeba propadat panice.

    Nejsou náhodou Brotherhood Without Banners ta parta, která Brienne pověsila? V tom případě bych se nedivil tomu, že její smrt tak vehementně popírají. :lol: :wink:

    A jaké tajné informace ses od svých ptáčků ještě dozvěděl? Neříkali třeba něco o Rhaegarovi a Lyanně? Je Arya opravdu slepá? Vykašle se Jaime na Cersei? Přežije své oběšení i rytíř Hyle Hunt? A co Jan Tleskač? :roll: :P

  • upraveno 19. prosince 2006

    Je to stejnojmenná (opravdu jsem zplodil tento patvar??) skupina Martinových fanoušků, tzv. tvrdé jádro, které ho pravidelně doprovází na conech a lobbují pro něj při nominacích na Huga atd. (ale asi ne moc dobře...) :wink:

    Samozřejmě, že bych mohl. Ale na co byste se pak všichni tak nedočkavě těšili? Už jen tímto prohřeškem riskuju, že budu jmenován na Černou listinu a už si ani neškrtnu. Ale co bych pro naše české čtenáře neudělal, že. Takový už jsem já. 8)

    Vážným zájemcům: v PM jsem ochoten vám poskytnout synopse nadcházejích románů, samozřejmě, co si budem nalhávat, nebude to zadarmo...

  • upraveno 19. prosince 2006

    Áááha, tvrdé jádro, už je mi to jasné, prostě takoví Ultras. Vyvěšují korouhve Starků, rozbíjejí vybavení na conech, zapalují tribuny, vytrhávají sedačky. Jako bych to neznal. :lol:

    Jsem rád, že na ně máme takový vynikající kontakt. A jako samozvaná Ruka Jeho veličenstva krále Aleka jmenuji tebe, heavy_heade, Vrchním našeptávačem. Vykonávej svou povinnost dobře a se ctí (a co nejdříve nám sežeň nějaké novinky)! :P

    Jo, a zařiď, ať GRRM přijede zase někdy do Čech. 8)

  • upraveno 19. prosince 2006

    No, všichni víme, že Brienne z posledních sil vykřikla. Co asi?

    - Arya žije

    - Udělám to

    - Auuuuuu

    Něco jiného

    :twisted:

    V horší variantě ji kněz přivede zpět jako Cat :? ale to bych jí nepřála

    Co by asi Sansa pověděla na to, že její milá (ne)mrtvá maminka pověsila Poda, kterého měla Sansa docela ráda

    (i když z Catina úhlu pohledu to vyhlíží rozumně, je to Lannisterský přívrženec a i Brienne si to dost rozlila tím, že se se v Catiných službách zabouchla do Jamieho)

  • upraveno 19. prosince 2006

    A Jaime do ní. :oops: A takový to byl tvrďák.

    A nemohla by Brienne vykřiknout třebas: "Konečně jsem překonala svou tarifofobii!" (?)

  • upraveno 19. prosince 2006

    Jamie se do ní nezamiloval. Jenom je mu teď sympatičtější a asi si jí i váží... Ve svých POV kapitolách furt přemýšlí o Cersei, z romantickým myšlenek na Brienne bych ho nepodezírala.

    To s tou tarifofóbií by asi Catelyn neobměkčilo (má jiného operátora)

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.