Já poslouchám power metal, melody death metal (i když takovej ten extrémní taky ne), i heavy metal. A do důchodu se zatím nechystám. Každopádně nejlepší hlášku měla včera moje prababička (85 let): "Dechovka žije!" :D
Ale záleží na stylu, když jsme byli na pagan folk metalu, což je prostě mladší a současnější odnož, tak jsme spíše patřili k těm starším návštevníkům, tady to bylo naopak.
Komentáře
http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/conan-recenzuje-skyrim
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=502820723078671&set=a.351666508194094.98778.100000522425084&type=3&theater