Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1102103105107108394

Komentáře

  • @Krisa
    Hej, ta nepredvidatelnost ju cini takou carovnou.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Hildegarda Však právě pátrám, zda se od toho odvozuje tvá náklonnost :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Co značí špičatá brada?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Na konstituční typologii je tu odborník Hildegarda, tak uvidíme :)
  • No Malicek ma spicatu bradu,ntak si to odvodte od toho :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • Na filmu Ve Stínu mi strašně vadilo jak chodí lidi oblečený. Vypadá to jako by si hráli na gangstery a spíše na Ameriku 40 tých let než na Česko-slovensko let padesátých.
  • Po delší době jsem si všimnul, že v sobotu davali zajímavý filmy. Na jednom programu V Jestřábu třetina hollywoodu( Bana, Isaacs, Sizemore, Bloom jen toho "Jaimeho" jste si tam nevšimnul) vystřílí pár bloků Mogadiša. Na druhym Dicapriov Labyrintu Lží honí teroristy. Na třetim se Jean Reno probíjí přes zásahovou jednotku. Tomu říkám akční menů s porcí explozí navíc. Jinak je na Jestřábu a Labyrintu vidět, že Scottovi filmy podobnýho žánru mají sestupnou tendenci a to ještě vyrovnanější než od Gladiátora přes Království nebeské až po Hooda. Zase udžet kvalitu třeba Jestřába je hodně těžký
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jen je škoda, že všechny tyhle filmy dávají tak pozdě večer. Ale pořád lepší, než když ty neště zajímavější kousky dají až tak hodinu po půlnoci.
    Labyrint lží byl slabší (mám ráda R.Scotta, R.Crowea a špionážní filmy, nemám ráda DiCapria), ale mně to vynahradil Mark Strong, ten tam byl úžasný.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Tak už se chystá remake Nedotknutelných. Režírovat bude chlap, co dělal Ženy sobě a "zábavného černocha" Chris Tucker. Proč? :wall:
  • Tiež som to dnes čítal a nedokázal som sa prestať smiať.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @brbr Na Oscara to podle mne nemá šanci. Mimo Evropu (Východní a Střední) to asi nikdo moc nepochopí, protože jde o atmosféru a není to tolik akční, romantické atd., aby to zaujalo třeba tím.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Má ktosi titulky na Mirror Mirror? Na titulky.com nič :evil:
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    píše se to "Mirror, Mirror" musíš to napsat s tou čárkou
  • právě dokoukal Loopra a docela zajímavý
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • Ještě je dobré hodnocení: Víš, je to takové zvláááštní... :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Everett_Young Ospalá díra je skvělá. Sice nejsem moc objektivní, protože zbožňuji Tima Burtona, ale tenhle fil se fakt povedl. Ale na Caspera Van Diena z Hvězdné pěchoty mi nesahej, tam byl boží :)
  • Tak v Looperovi som sa nemohol pozerať na toho hlavného predstaviteľa (Levitta) až potom som si prečítal že jeho mali make-upom premeniť na Willisa. Brrr vyzeral čudne
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    U Loopera jsem měla problém vyrovnat se s tím, jak nesmyslná byla základní zápletka. Ale když se rozběhl příběh, pustila jsem to z hlavy a film jako celek se mi líbil.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Krisa : Celá Hvězdná pěchota je boží :o)
  • Mně se od Burtona líbila Alenka. Rozhodně víc než divákům na csfd. :-x
  • @heavy_head No mě se na Alence líbil opět Džony Depp. Alenka samotná se mi moc nelíbila :/ :D
  • Ale nejvíc se mi z jejich spolupráce asi líbil Střihoruký Edward. To je prostě něco, hlavně jak tam pak dělá ty ledový sochy to je nádhera.
  • A co Sweeney Todd? Ten byl taky super :-)
  • paulczpaulcz zima se blíží
    Mě napadlo, kam plánujete jít na hobita? Já jsem chtěl jít do Premiere cinemas, ale zjistil jsem, že tam dávají v HFR (=48 fps) jenom verzi s českým dabingem, navíc ve 3D, raději bych 2D. Taky jsem čekal, že to budou vysílat v sále s novým zvukovým systémem. Asi se na to vykašlu a pujdu normálně v Brně.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.