Budu slušná a koment Mrcela17 nechám bez povšimnutí :D Taky se mi líbí, že je to minimalistické, nepřeplácané, jasné, stručné, věcné. Krisa dává palec hore!
Čo ? :) Urazil som niekoho ? ten komentár je primitívny ? alebo .. nič iné ma nenapadá :D ono to bude tým že som už celkom unavený ( aj ked je pomerne celkom skoro )
@Krisa No jo, hovorí :D Ja že som niekoho urazil alebo niečo také, a to si myslela takúto maličkosť . Ale aspoň si zoberiem ponaučenie že radšej nekomentovať ako komentovať očividné veci :).
Komentáře
Taky se mi líbí, že je to minimalistické, nepřeplácané, jasné, stručné, věcné. Krisa dává palec hore!
ono to bude tým že som už celkom unavený ( aj ked je pomerne celkom skoro )
( ale dúfam že som ťa dobre pochopil, lebo dneska mi to nejak nemyslí :D )
zaujímavé obrázky/karikatúry
Načo Joramhundov roh? Stačí fén.
Načo obsidián? Stačí posypová soľ.
Načo Svetlonos? Stačí baterka.
Načo draky? Stačí zapaľovač.