Jory- Starkův muž, takže postava kladná. Nějak jsem ale nepochopila tu jeho velkou oblíbenost. Asha- jedna z pouhých dvou mých oblíbených Železňáků. Sympatické, bojovné, svobodomyslné děvče, co si (z dobrého základu) dovedlo vybudovat slušnou pozici ve světě drsných mužů/odporných nájezdníků. :D Šagga, syn Dolfův vám uřízne mužství a nakrmí s ním kozy, tak radši šetřte mínusy! :twisted: Mance- sice klaďák, ale nikdy mě nijak nezaujal a to ani když jsem se snažila si ho oblíbit.
Jory - pamatuju si ho spíš ze seriálu a podle toho ho hodnotit nebudu... Asha - mám ji ráda, je chytrá, vtipná a její kapitoly mě baví Šagga - měl své kouzlo, ale posunovat do dalšího kola ho asi nebudu :-) Mance - zajímavá postava, charismatický muž
Jory - Sympatický vazal Starků. Ve Hře mi ho bylo po Nedovi nejvíc líto. Asha - Je z lepších Železných, ale k Theonovi se chovala hnusně, fuj. Šagga - Svoje mužství klidně vsadím. Mance - I když porušil přísahu, je to sympaťák každým coulem. Jako jeden z mála hlavních Divokých to má v hlavě v pořádku. Obávám se jeho osudu.
Jory Cassel - Za Nedem až za hrob... Asha Greyjoy - Nějak jsem ji neměl rád už od začátku... Shagga syn Dolfův - Noo... Mance Nájezdník - Snad na to Zimohradu nezemřel, ale asi se jeho čas ságy naplnil..
Jory - bude se střídat s Šaggou. Věrný vazal, škoda ho. Asha - jedna z mých nejoblíbenějších ženských postav, mno asi nejoblíbenější. Chytrá i rozumná, statečná, má zodpovědnost za svojí posádku, prostě taková správná správňačka :-) Šagga, kromě toho, e chce pořád krmit kozy mne nějak nezaujal Mance - myslel to s Divokými dobře, považuju ho za čestného muže
Jory - Sympaťák, vím o něm hlavně kvůli seriáru, ale díky tomu jsem ho ocenila i v knize. Ale bohužel nejslabší ve skupině.. Asha - Má pluska za hlášky, statečnost a mozek v hlavě (narozdíl od Theona) Šagga - Výbornej a výborně zahranej, vždycky se dobře bavím. Škoda že na něj zbyla nula - jeho hláška o ptáku a kozách je jediná z ASOIAF, co v reálu používám :D) Mance - Tomu fandím, možná že zachránil nejen tisíce divokých, ale i západozemí před Jinými a nemrtvými. Jo jasně, porušil přísahu, ale udělal obří dobro a nebylo to vůbec jednoduché, proto mu budiž odpuštěno.
Jory - prototyp věrného vazala. Je mi sympatický, bohužel chci ale dát body jiným. Asha - připadá mi jako jediný Greyjoy s mozkem, to si zaslouží bod. Šagga - kromě té jeho jedné hlášky si na něj moc nepamatuju. Ať mi klidně uřízne mužství... Mance - musí to být obrovská osobnost, když ho divocí mají za svého krále. Působí jako fajn chlap. A taky mám slabost pro muzikanty. :)
Zde to je celkem jasné. Největší frajer je Mance. ...Hergot. Vratil jsem se ze stužkovacího večírku a klávesnice je nejaka mala. Všechno jde nějak pomalu:-) Budu jen bodovat. Čert vem argumenty.
Komentáře
Jory Cassel +2 (22)
Asha Greyjoy -1 (19)
Šagga syn Dolfův 0 (20)
Mance Nájezdník +1 (21)
Jory Cassel -1 (21) - je milej ale někdo to dostat musí
Asha Greyjoy +2 (21)
Šagga +0 (20)
Mance +1 (22)
Jory Cassel 0 (21)
Asha Greyjoy +1 (22)
Šagga syn Dolfův +2 (22)
Mance Nájezdník -1 (21)
Jory- Starkův muž, takže postava kladná. Nějak jsem ale nepochopila tu jeho velkou oblíbenost.
Asha- jedna z pouhých dvou mých oblíbených Železňáků. Sympatické, bojovné, svobodomyslné děvče, co si (z dobrého základu) dovedlo vybudovat slušnou pozici ve světě drsných mužů/odporných nájezdníků. :D
Šagga, syn Dolfův vám uřízne mužství a nakrmí s ním kozy, tak radši šetřte mínusy! :twisted:
Mance- sice klaďák, ale nikdy mě nijak nezaujal a to ani když jsem se snažila si ho oblíbit.
Jory Cassel -1 (20)
Asha Greyjoy +2 (24)
Šagga syn Dolfův 0 (22)
Mance Nájezdník +1(22)
Jory - pamatuju si ho spíš ze seriálu a podle toho ho hodnotit nebudu...
Asha - mám ji ráda, je chytrá, vtipná a její kapitoly mě baví
Šagga - měl své kouzlo, ale posunovat do dalšího kola ho asi nebudu :-)
Mance - zajímavá postava, charismatický muž
Jory Cassel +2 (22) - je nejlepší! a jo, hodnotím jen podle seriálu! :D
Asha Greyjoy +1 (25)
Šagga syn Dolfův 0 (22)
Mance Nájezdník -1(21)
Jory Cassel +1 (23)
Asha Greyjoy 0 (25)
Šagga syn Dolfův -1 (21)
Mance Nájezdník +2(23)
Jory - Sympatický vazal Starků. Ve Hře mi ho bylo po Nedovi nejvíc líto.
Asha - Je z lepších Železných, ale k Theonovi se chovala hnusně, fuj.
Šagga - Svoje mužství klidně vsadím.
Mance - I když porušil přísahu, je to sympaťák každým coulem. Jako jeden z mála hlavních Divokých to má v hlavě v pořádku. Obávám se jeho osudu.
Jory Cassel 0 (23)
Asha Greyjoy ´-1 (24)
Šagga syn Dolfův +1 (22)
Mance Nájezdník +2(25)
Asha Greyjoy - Nějak jsem ji neměl rád už od začátku...
Shagga syn Dolfův - Noo...
Mance Nájezdník - Snad na to Zimohradu nezemřel, ale asi se jeho čas ságy naplnil..
Jory Cassel 0 (23)
Asha Greyjoy +2 (26)
Šagga syn Dolfův -1 (21)
Mance Nájezdník +1 (26)
Jory - bude se střídat s Šaggou. Věrný vazal, škoda ho.
Asha - jedna z mých nejoblíbenějších ženských postav, mno asi nejoblíbenější. Chytrá i rozumná, statečná, má zodpovědnost za svojí posádku, prostě taková správná správňačka :-)
Šagga, kromě toho, e chce pořád krmit kozy mne nějak nezaujal
Mance - myslel to s Divokými dobře, považuju ho za čestného muže
Jory Cassel -1 (22)
Asha Greyjoy +2 (28)
Šagga syn Dolfův 0 (21)
Mance Nájezdník +1 (27)
Jory Cassel -1 (21)
Asha Greyjoy +2 (30)
Šagga syn Dolfův 0 (21)
Mance Nájezdník +1 (28)
Jory - Sympaťák, vím o něm hlavně kvůli seriáru, ale díky tomu jsem ho ocenila i v knize. Ale bohužel nejslabší ve skupině..
Asha - Má pluska za hlášky, statečnost a mozek v hlavě (narozdíl od Theona)
Šagga - Výbornej a výborně zahranej, vždycky se dobře bavím. Škoda že na něj zbyla nula - jeho hláška o ptáku a kozách je jediná z ASOIAF, co v reálu používám :D)
Mance - Tomu fandím, možná že zachránil nejen tisíce divokých, ale i západozemí před Jinými a nemrtvými. Jo jasně, porušil přísahu, ale udělal obří dobro a nebylo to vůbec jednoduché, proto mu budiž odpuštěno.
Jory Cassel 0 (21)
Asha Greyjoy +1 (31)
Šagga syn Dolfův -1 (20)
Mance Nájezdník +2 (30)
Jory - prototyp věrného vazala. Je mi sympatický, bohužel chci ale dát body jiným.
Asha - připadá mi jako jediný Greyjoy s mozkem, to si zaslouží bod.
Šagga - kromě té jeho jedné hlášky si na něj moc nepamatuju. Ať mi klidně uřízne mužství...
Mance - musí to být obrovská osobnost, když ho divocí mají za svého krále. Působí jako fajn chlap. A taky mám slabost pro muzikanty. :)
Jory Cassel +2 (25)
Asha Greyjoy -1 (29)
Šagga syn Dolfův 0 (20)
Mance Nájezdník +1 (32)
Budu jen bodovat. Čert vem argumenty.
14. Hlasování
Jory Cassel +1 (26)
Asha Greyjoy 0(29)
Šagga syn Dolfův -1 (19)
Mance Nájezdník +2 (34)