Bodovačka 2 (od trůnů k tanci)

1969799101102313

Komentáře

  • upraveno 15. listopadu 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Sansa. Žádná jiná postava nikdy na tomto fóru nevzbudila tolik vášnivých emocí. Kam se hrabou Jaime, Cersei, ani Daenerys není tolik propírána :)
  • 1. Hlasování

    Jory Cassel +2 (22)
    Asha Greyjoy -1 (19)
    Šagga syn Dolfův 0 (20)
    Mance Nájezdník +1 (21)
  • 2. Hlasování

    Jory Cassel -1 (21) - je milej ale někdo to dostat musí
    Asha Greyjoy +2 (21)
    Šagga +0 (20)
    Mance +1 (22)
  • upraveno 15. listopadu 2012
    3. Hlasování

    Jory Cassel 0 (21)
    Asha Greyjoy +1 (22)
    Šagga syn Dolfův +2 (22)
    Mance Nájezdník -1 (21)

    Jory- Starkův muž, takže postava kladná. Nějak jsem ale nepochopila tu jeho velkou oblíbenost.
    Asha- jedna z pouhých dvou mých oblíbených Železňáků. Sympatické, bojovné, svobodomyslné děvče, co si (z dobrého základu) dovedlo vybudovat slušnou pozici ve světě drsných mužů/odporných nájezdníků. :D
    Šagga, syn Dolfův vám uřízne mužství a nakrmí s ním kozy, tak radši šetřte mínusy! :twisted:
    Mance- sice klaďák, ale nikdy mě nijak nezaujal a to ani když jsem se snažila si ho oblíbit.
  • 4. hlasování

    Jory Cassel -1 (20)
    Asha Greyjoy +2 (24)
    Šagga syn Dolfův 0 (22)
    Mance Nájezdník +1(22)

    Jory - pamatuju si ho spíš ze seriálu a podle toho ho hodnotit nebudu...
    Asha - mám ji ráda, je chytrá, vtipná a její kapitoly mě baví
    Šagga - měl své kouzlo, ale posunovat do dalšího kola ho asi nebudu :-)
    Mance - zajímavá postava, charismatický muž
  • upraveno 15. listopadu 2012
    5. hlasování

    Jory Cassel +2 (22) - je nejlepší! a jo, hodnotím jen podle seriálu! :D
    Asha Greyjoy +1 (25)
    Šagga syn Dolfův 0 (22)
    Mance Nájezdník -1(21)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 15. listopadu 2012
    6. hlasování

    Jory Cassel +1 (23)
    Asha Greyjoy 0 (25)
    Šagga syn Dolfův -1 (21)
    Mance Nájezdník +2(23)

    Jory - Sympatický vazal Starků. Ve Hře mi ho bylo po Nedovi nejvíc líto.
    Asha - Je z lepších Železných, ale k Theonovi se chovala hnusně, fuj.
    Šagga - Svoje mužství klidně vsadím.
    Mance - I když porušil přísahu, je to sympaťák každým coulem. Jako jeden z mála hlavních Divokých to má v hlavě v pořádku. Obávám se jeho osudu.
  • 7. hlasování

    Jory Cassel 0 (23)
    Asha Greyjoy ´-1 (24)
    Šagga syn Dolfův +1 (22)
    Mance Nájezdník +2(25)
  • Jory Cassel - Za Nedem až za hrob...
    Asha Greyjoy - Nějak jsem ji neměl rád už od začátku...
    Shagga syn Dolfův - Noo...
    Mance Nájezdník - Snad na to Zimohradu nezemřel, ale asi se jeho čas ságy naplnil..
  • @RedStar V rámci zachování jejich reputace zůstaneme jen u toho procházení :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    A co nejdřív dojet předchozí skupinu?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Nebo to opět řeší změna pravidel?
  • A co? Dva vítězové už jsou.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Nebodovalo se dřív až do okamžiku, kdy i třetí postava dosáhla maxima/minima bodů? Asi se mi něco plete. Pokud ne, tak jako bych nic nenapsala.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jo, asi jsem si to spletla se situací, kdy jedna postava postoupí a druhá vypadne.
  • upraveno 15. listopadu 2012
    8. hlasování

    Jory Cassel 0 (23)
    Asha Greyjoy +2 (26)
    Šagga syn Dolfův -1 (21)
    Mance Nájezdník +1 (26)

    Jory - bude se střídat s Šaggou. Věrný vazal, škoda ho.
    Asha - jedna z mých nejoblíbenějších ženských postav, mno asi nejoblíbenější. Chytrá i rozumná, statečná, má zodpovědnost za svojí posádku, prostě taková správná správňačka :-)
    Šagga, kromě toho, e chce pořád krmit kozy mne nějak nezaujal
    Mance - myslel to s Divokými dobře, považuju ho za čestného muže
  • 9. Bodovanie

    Jory Cassel -1 (22)
    Asha Greyjoy +2 (28)
    Šagga syn Dolfův 0 (21)
    Mance Nájezdník +1 (27)
  • PhoebeaPhoebea I see you
    upraveno 15. listopadu 2012
    10. Bodování

    Jory Cassel -1 (21)
    Asha Greyjoy +2 (30)
    Šagga syn Dolfův 0 (21)
    Mance Nájezdník +1 (28)


    Jory - Sympaťák, vím o něm hlavně kvůli seriáru, ale díky tomu jsem ho ocenila i v knize. Ale bohužel nejslabší ve skupině..
    Asha - Má pluska za hlášky, statečnost a mozek v hlavě (narozdíl od Theona)
    Šagga - Výbornej a výborně zahranej, vždycky se dobře bavím. Škoda že na něj zbyla nula - jeho hláška o ptáku a kozách je jediná z ASOIAF, co v reálu používám :D)
    Mance - Tomu fandím, možná že zachránil nejen tisíce divokých, ale i západozemí před Jinými a nemrtvými. Jo jasně, porušil přísahu, ale udělal obří dobro a nebylo to vůbec jednoduché, proto mu budiž odpuštěno.
  • upraveno 15. listopadu 2012
    11. Bodování

    Jory Cassel 0 (21)
    Asha Greyjoy +1 (31)
    Šagga syn Dolfův -1 (20)
    Mance Nájezdník +2 (30)

    Jory - prototyp věrného vazala. Je mi sympatický, bohužel chci ale dát body jiným.
    Asha - připadá mi jako jediný Greyjoy s mozkem, to si zaslouží bod.
    Šagga - kromě té jeho jedné hlášky si na něj moc nepamatuju. Ať mi klidně uřízne mužství...
    Mance - musí to být obrovská osobnost, když ho divocí mají za svého krále. Působí jako fajn chlap. A taky mám slabost pro muzikanty. :)
  • WanicWanic The real hedonism is not dead!
  • upraveno 16. listopadu 2012
    13. Hlasování

    Jory Cassel +2 (25)
    Asha Greyjoy -1 (29)
    Šagga syn Dolfův 0 (20)
    Mance Nájezdník +1 (32)
  • Zde to je celkem jasné. Největší frajer je Mance. ...Hergot. Vratil jsem se ze stužkovacího večírku a klávesnice je nejaka mala. Všechno jde nějak pomalu:-)
    Budu jen bodovat. Čert vem argumenty.

    14. Hlasování

    Jory Cassel +1 (26)
    Asha Greyjoy 0(29)
    Šagga syn Dolfův -1 (19)
    Mance Nájezdník +2 (34)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.