Citáty z filmu

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování
1242527293074

Komentáře

  • "Já řeknu živobytíčko a ty hned myslíš na práci!"
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Jen hádám: Lotrando a Zubejda? :D
  • Je to pětka.
    4- Luke zjistí, že Darth Vader je ultimátní záporák
    5- Luke zjistí, že Darth Vader je jeho otec
    6- Luke zjistí, že má sestru a přetáhne taťku na světlou stranu Síly
  • Hrátky s čertem?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • @Michelle Áno. Tak pravil loupežník. :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    V Lotrandovi bylo šolíchání ;)
  • @Krisa Ale jestli máš nějaký citát, tak ho klidně hoď ;-) Zrovna mě nic nenapadá...
  • Ono to fakt nebolo Toy Story? :D Myslel som že je to chyták.
  • Už mě něco napadlo :-) Z mého oblíbeného filmu:

    "Dear God, make me a bird. So I could fly far. Far far away from here."
  • Brother, Help me!
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Není to až moc tuctová hláška? Mě napadá je Thor, ale pochybuji.
  • Everything the light touches is our kingdom.

    Toto snáď pomôže.
  • Lví král? Říkal to ten zlej lev tomu hodnýmu, než ho shodil mezi ty pakoně nebo co tam běhalo? (Bratře, pomoz mi)...
  • Mně nic nepadá...klidně někdo nahoďte
  • Mám jeden luxusní, legendární hlášku z intra k počítačové hře... trochu starší, ale klasika a tato věta mě zaručeně vždy rozesměje:
    "Jeho bratr Archibald... nebyl tak dobrý."
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Heroes II :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Sakra, ty jsem nehrál :-/
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Heroesy mám probraný vpodstatě všechny, byť ne dohraný všehcny kampaně ve všech datadiscích. A ve čteyřce a šestce nemám dohranou ani základní kampaň. Ale dvojka, trojka a pětka jsou hry, u nichž jsem trávil skoro nejvíc času :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Já jsem začínal na trojkách. Takže když jsem pak zkoušel dvojky, připadalo mi to stejný, jen ošklivější a spousta věcí tam chyběla. Proto jsem to asi po hodině hraní zase odinstaloval :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Njn, to jsi nežil tou evolucí :)
    Jo, trojka je sice vyváženější a to všechno, ale dvojka je taková úžasně malebná, má hrozně roztomilou grafiku a vůbec :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    To podle mě trojka taky :D
    Jo a v trojkách jsem kampaně nedohrál :-/ Vzpomínám si, že jsem skončil u drakobijce. Ve druhé misi, ta je časově omezená a musí se zabít pohádkoví draci na druhém konci mapy (na ostrově) mno a já jsem tam nestihl dojet. Chyběl mi jeden den navíc :D a protože jsem si to špatně uložil, musel jsem to hrát znovu. Tak jsem se nasral a od té doby jsem kampaně nehrál :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Ve trojce jsem skončil ve třetí kampani prvního datadisku (k Shadow of the Death jsem se nedostal). Je třeba tam zabít hrdinu s obrovskou armádou, kterej má navíc resurrection. Když jsem to hrál poprvý, myslel jsem si, jak ho konečně mám, a on mi to začal pod nohama oživovat. Je třeba se tam pořád teleportovat mezi dvěma hrady a nabírat postupně armádu, což mě přestalo bavit. Možná to jde ještě nějakým urá útokem hned na začátku ho dostat dřív, než je příliš silnej,a le to se mi neporařilo.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Ty Shadow of Death jsou nejlehčí. Ty jsem odehrál všechny. Já hrál jen Heroes 3 Complete a tam jsou tyhle SoD jako první. Ty mě hodně bavily. Nejdřív zahraješ za elfa a za elfku. Pak za orka a toho mága co přešel k orkům. Když máš tyhle čtyři kampaně hotové. Hraješ za necromanta Sandra. Mrtně ho naexpíš a ve finálové kampani máš všechny čtyři první hrdiny. Armádu orků a elfů a musíš zničit Sandra kterého jsi si v předchozí kampani sám vylevloval. No prostě paráda :-)
    Tu misi co popisuješ si přesně nevybavuji. Za kterého hrdinu se v ní hraje?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 15. listopadu 2012
    Za mágy, je to v datadisku Armageddon's Blade (jsem si nemohl vzpomenout), třetí kampaň, druhá mise.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 15. listopadu 2012
    Dragon Slayer? Hraješ za Drakobijce. Proti tobě je Stronghold a cílem mise je osvobodit všechny doly od rezavých draků. Jo tak to jsem taky nedal. :D V téhle kampani se ti po první misi odemknou dvě mise naráz. Tohle je jedna z nich a ta druhé je s těmi pohádkovými draky, kterou jsem nedohrál :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.