http://www.heroes3.cz/ My to hrávaly ve třech na jednom PC (hotseat). A přes net jsme jednou hráli ve čtyrech. To byla zatraceně dlouhá hra. :D Ale dohráli jsme ji.
edit: Asi by jsme se měly z H3 přesunout do jiného topicu :D
„Bože, to je velká hlava! V kanceláři tak velká nevypadala. Možná je to světlem. Moje hlava je vedle ní jako golfovej míček. Počkat, neupínej se na to. Rychle, vyjmenuj 5 věcí, které se ti na ní líbí. Hezký úsměv, pěkný šaty, velká hlava, velká hlava, velká hlava...”
Komentáře
My to hrávaly ve třech na jednom PC (hotseat). A přes net jsme jednou hráli ve čtyrech. To byla zatraceně dlouhá hra. :D Ale dohráli jsme ji.
edit: Asi by jsme se měly z H3 přesunout do jiného topicu :D
edit: Já jsem zase zmatená, omlouvám se :-DDD
„Bože, to je velká hlava! V kanceláři tak velká nevypadala. Možná je to světlem. Moje hlava je vedle ní jako golfovej míček. Počkat, neupínej se na to. Rychle, vyjmenuj 5 věcí, které se ti na ní líbí. Hezký úsměv, pěkný šaty, velká hlava, velká hlava, velká hlava...”
"D´oh!"