Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
19798100102103394

Komentáře

  • @Michelle CO? Tak upíři pokousali už i mimozemšťany?
  • @Everett_Young Tentokrát bez upírů :-) Našla jsem si to na wiki, mělo by to být scifi... A popis zní opravdu "zajímavě"... :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Já prostě myslím, že když se do toho pouští někdo jako Niccol, tak to prostě nemůže bejt úplně blbý... :)
  • upraveno 13. listopadu 2012
    Zní to dost blbě...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Mimozemský paraziti, co ovládají lidi, to se dá napsat i zajímavě. Já prostě budu optimista, dokud to neuvidím. Člověk co natočil Gattacu, Simone, Lord of War a In Time a napsal Truman Show a Terminal přece musí vědět co dělá. :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 14. listopadu 2012
  • upraveno 14. listopadu 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Ovšem pozor, s kolikokoli jsme tu nedávno na téma "miluji osobnost, ne tělo" měli poměrně sáhodlouhý hovor :)
  • Jasně, chápu. Ale přece jenom- lidi se zpravidla vnímají i se vzhledem. Nemyslí tím "vypadá dobře"/"má ty odporné vrásky...", spíš něco jako "Ta ošklivá ženský je moje teta a mě se líbí (i když má gigantický předkus a strašidelně kostnaté ruce), protože vidím i ten typický milý úsměv apod.". Když zůstanu u rodiny, není u nás asi nikdo krásný v tradičním pojetí a přesto mám "nejhezčí maminku na světě" a "hezkou babičku", protože k příslušnému zrakovému vjemu mám automaticky přiřazené i zkušenosti s osobností.
    Mně šlo o to, že když máš určitou osobu, co jeden den vypadá tak a druhý jako úplně někdo jiný, nešlo by to "brát" tak snadno.
    Přece jenom- potká č. 1. Původní reakce- ONA! Správná reakce- někdo úplně jiný.
    Potká č. 2. Původní reakce- kdo to sakra je?! Správná reakce- ONA!
    Prostě každý vnímá ty okolo jako soubor- chování, vzhled (zrakový vjem), hlas... Rozhodně je pak znát, když se něco z toho změní a ten dotyční není vnímán úplně stejně.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 14. listopadu 2012
    Však já s tím souhlasím. Něco jako esence osobnosti neexistuje, člověk je komplexní bytost a fyzická stránka k ní neodmyslitelně patří, jak z hlediska řekněme sexuální přitažlivosti, tak i právě projevu osobnosti jako takové.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • @Montezuma3 No, spíš dvě "holky" v jedno těle, ale jinak v podstatě ano...
  • Co furt máte, když si odmyslíme upíry, ufony apod., tak je to téma většiny vztahových filmů.

    ON potká JI, pak přidáme nějaké komplikace obsahující jiné partnery a nakonec se vezmou. :-)

    Chtělo by to něco originálnějšího než 2-4 kluci bojující o jednu holku. Třeba ON se zamiluje do ošklivé holky a krásná hlavní hrdinka musí bojovat o jeho lásku. :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Že ona se Stephanie M. dívá na Trpaslíka... "Je to prastarý příběh. Android potká androida z něhož se stane chameleon. Android ztratí chameleona, jenž se změní na slizku. Android získá slizku, slizka potká slizku s níž odejde a android ztratí slizku, chameleona i androida. Kolikrát jsme už viděli tenhle příběh?"
  • Když zná Hvězdnou bránu, proč ne i Trpaslíka... =D
  • upraveno 14. listopadu 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 14. listopadu 2012
  • @Dreamer Neboj, pri vlastnim porode taky vyhlad mat nebudes :)
  • @Hildegarda to je jedině dobře, já si během TOHO videa raději zbaběle zakrývala oči, smrtelně bledé tváře spolužáků a spolužaček mě utvrdili v tom, že to bylo správné rozhodnutí :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Teď jsem si vzpomněl, že na Hostitele jsem vlastně už četl recenzi:
    http://www.fantasyplanet.cz/clanek/hostitel-meyerova-stephenie

    Je to legrace, zvlášť některý ty holky v diskusi co recenzi kritizujou a říkají, jaká je to škvělouštá knížešta :)
  • @Dreamer Horší než krteček a video z hodině biologie??? :-o Tak to už musí být fakt něco :-D
  • upraveno 14. listopadu 2012
    @Dreamer Jo, ták, ty myslíš přímo knižní porodovou scénu ze Stmívání... Tak to jsem sice četla, ale už radši zapomněla :-) Zato mám v paměti stále scénu z filmu Zbouchnutá... :wall: A jednu šílenou knižní scénu od Palahniuka...
  • @Dreamer Pozeram, ze slimaci maju celkom dobre hodnotenie :)
  • @Hildegarda já slimákům dala jenom dvě hvězdičky, protože jsem se pak bála chodit na záchod :D
    @Michelle Zbouchnutá přidávám k filmům, které nechci vidět :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • To je znamení! :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.