Bodovačka 2 (od trůnů k tanci)

16869717374313

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    29. hlasování

    Ygritte +2 (64)
    Arianne Martell +1 (56)
    Nejvyšší septon / Nejvyšší vrabčák -1 (18)
  • 30. hlasování

    Ygritte +1 (65)
    Arianne Martell +2 (58)
    Nejvyšší septon / Nejvyšší vrabčák -1 (17)
  • 31. hlasování

    Ygritte +1 (66)
    Arianne Martell +2 (60)
    Nejvyšší septon / Nejvyšší vrabčák -1 (16)
  • upraveno 10. listopadu 2012
    32. hlasování

    Ygritte +1 (67)
    Arianne Martell +2 (62)
    Nejvyšší septon / Nejvyšší vrabčák -1 (15)

    Tak další pro mě ne moc zajímavá skupina, tak at je z krku (jo, těšim se na další až budu moc vyřadit Lysu :D)
  • 33. hlasování
    Ygritte +2 (69)
    Arianne Martell +1 (63)
    Nejvyšší septon / Nejvyšší vrabčák -1 (14)
  • WanicWanic The real hedonism is not dead!
  • 35. Bodování

    Ygritte +2 (70)
    Arianne Martell +1 (66)
    Nejvyšší septon / Nejvyšší vrabčák -1 (14)

    no tady vyhrajou holky, není moc co řešit...
  • upraveno 10. listopadu 2012
    36. hlasování

    Ygritte +2 (72)
    Arianne Martell +1 (67)
    Nejvyšší septon/Nejvyšší vrabčák -1 (13)
  • 37. Hlasovanie

    Ygritte -1 (71)
    Arianne Martell +1 (68)
    Nejvyšší septon/Nejvyšší vrabčák +2 (15)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 10. listopadu 2012
    38. hlasování

    Ygritte +2 (73)
    Arianne Martell -1 (67)
    Nejvyšší septon/Nejvyšší vrabčák +1 (16)

    @Wanic ZA ZRZKY!!!!
  • 39. hlasování

    Ygritte +1 (74)
    Arianne Martell +2 (69)
    Nejvyšší septon/Nejvyšší vrabčák -1 (15)
  • 40. bodování

    Ygritte: +2 (76)
    Arianne Martell: -1 (68)
    Nejvyšší septon/Nejvyšší vrabčák: +1 (16)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    41. bodování

    Ygritte: +2 (78)
    Arianne Martell: +1 (69)
    Nejvyšší septon/Nejvyšší vrabčák: -1 (15)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    42. bodování

    Ygritte: +1 (79)
    Arianne Martell: +2 (71)
    Nejvyšší septon/Nejvyšší vrabčák: -1 (14)

    Tentokrát uprednostním Ygritte. Aj keď mi bola nesympatická, bola celkom dobrá Svojím vlastným divokým spôsobom.
  • upraveno 10. listopadu 2012
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 10. listopadu 2012
    @Branislav_Gepeto Ygritte a nesympatická? :-D You know nothing, Braňo! :evil:
  • 44. bodování

    Arianne Martell: +2 (75)
    Nejvyšší septon/Nejvyšší vrabčák: -1 (12)
  • 45. bodování
    Arianne Martell +2 (77)
    Nejvyšší septon / Nejvyšší vrabčák -1 (11)
  • upraveno 10. listopadu 2012
    Mně osobně se na rozdíl od spousty fanoušků seriálová Ygritte moc nelíbí. Ne, že by nebyla pěkná, ale já jsem si ji představoval divočejší, rozcuchanější, špinavější bez šedého kožešinové kompletu ala přehlídkové molo ale v nesourodé potrhané vrstvě hnusných kůží a kožešin.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ja som si ju predstavoval tiež s nesúrodným oblečením, ale tak si ja predstavujem každého divokého. Toto šlohol nejakému Bratovi, toto má z oskalpovania kozy, toto ukradol nejakému inému Diokému. Prosto tu taká látka tu taká, rôzne.
  • 46. bodování
    Arianne Martell +2 (79)
    Nejvyšší septon / Nejvyšší vrabčák -1 (10)
  • upraveno 10. listopadu 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Ale sledujete seriál z produkce HBO, ne dokument "jak to tenkrát bylo" ;o)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 10. listopadu 2012
  • upraveno 10. listopadu 2012
    Takže skupina AR:

    1. hlasování

    Lysa Arryn -1 (19)
    Arya Stark +1 (21)
    Yoren 0 (20)
    Meera Reed +2 (22)

    Lysa - nemám ráda rozmazlené děti a ještě míň jejich matky, které za to můžou. Chápu, že se nezbláznila jen tak a že tomu předcházely traumatické události a je mi jí líto, ale na oblibě jí to u mě nepřidalo. A ke konci už byla řádně psycho...
    Arya - k mým oblíbeným postavám nepatří, ale taky proti ní nic nemám. Určitě bych ji nemínusovala... A je to zajímavá postava :-)
    Yoren - byl celkem sympatický, ale dlouho nepobyl, Arya si body zaslouží víc
    Meera - mám ji raději než Aryu, je chytrá, zajímavá, pomáhá Branovi...
  • upraveno 10. listopadu 2012
    2. hlasování

    Lysa Arryn -1 (18)
    Arya Stark +1 (22)
    Yoren +2 (22)
    Meera Reed 0 (22)

    Lysa - Další tragická postava, měla to sice těžké, ale to co provedla manželovi, který se k ní choval slušně, fér nebylo, uškodila svým bláznovstvím mnoha lidem, lituji ji za to, jak byla využita Malíčkem.
    Arya - Je to Stark, a má tuhý kořínek, ale k mým nejoblíbenějším postavám nepatří.
    Yoren - Další člen Hlídky hodný obdivu. Muž z lidu, neváhající obětovat vše.
    Meera - Je sympatická, ale vím o ní vlastně jen málo.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 10. listopadu 2012
    3. Bodování

    Lysa Arryn +0 (18)
    Arya Stark +2 (24)
    Yoren -1 (21)- mám ho rád ale protože chci na druhém místě Meeru Reed musím taktizovat
    Meera Reed +1 (23)
  • 4. Hlasovanie

    Lysa Arryn -1 (17)
    Arya Stark +2 (26)
    Yoren +1 (22)
    Meera Reed 0 (23)
  • upraveno 10. listopadu 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.