Bodovačka 2 (od trůnů k tanci)

16566687071313

Komentáře

  • 20. bodovaní

    Qhorin +1 (38)
    Barristan Selmy +2 (50)
    Robert Baratheon 0 (28)
    Grešle -1 (4)
  • 21. bodovaní

    Qhorin +2 (40)
    Barristan Selmy 0 (50)
    Robert Baratheon +1(29)
    Grešle -1 (3)
  • Já bych Robertovi rozhodně dal body, pokud by byl v jiné konkurenci. S tím, že byl jen ožrala a děvkař nesouhlasím, stal se jím až ke konci jeho vlády.
    Svým charisma a vůlí k boji výrazně přispěl ke svržení blázna na trůnu, i když jeho motivace byla asi trochu jiná. Byl bojovník, ne král, ale dokud mu pomáhal panovat Aryn, myslím, že království na tom tak špatně nebylo, dost možná lépe než před rebelii.
    Sám je tak trochu tragická postava, nenaplňená láska k Lyanně s ním udělala svoje.
    Pokud se vžiji do jeho situace, docela ho chápu.
  • 22. bodování

    Qhorin +1 (41)
    Barristan Selmy +2 (52)
    Robert Baratheon 0 (29)
    Grešle -1 (2)
  • 23. bodování

    Qhorin +1 (42)
    Barristan Selmy +2 (54)
    Robert Baratheon 0 (29)
    Grešle -1 (1)
  • upraveno 9. listopadu 2012
  • upraveno 9. listopadu 2012
    25. hlasování

    Qhorin -1 (43)
    Barristan Selmy +1 (56)
    Robert Baratheon +2 (31)
  • @sederik Děvkař a ožrala bol už dávno, ale keď si mladý, schopný a ešte navyše sympoš, všetko je zabudnuté
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    26. bodování

    Qhorin -1 (42)
    Barristan Selmy +1 (57)
    Robert Baratheon +2 (33)
  • 27. bodování

    Qhorin +2 (44)
    Barristan Selmy +1 (58)
    Robert Baratheon -1 (32)
  • @Hildegarda Částečně souhlasím, určitě to byl jiný typ než Eddard, ale pokud dokázal co dokázal, co je mi do toho jestli jako svobodný muž běhal za každou sukní? A s tím ožralou, nemyslím že na tom polovina západozemí byla v mladí jinak než Robert.
  • 28. Bodovnaie

    Qhorin -1 (43)
    Barristan Selmy +1 (59)
    Robert Baratheon +2 (34)
  • 29. Bodování

    Qhorin +1 (44)
    Barristan Selmy +2 (61)
    Robert Baratheon -1 (33)
  • @Hildegarda Záleží jak chápeš slovo děvkař. Pro mě mladý Robert, bez závazků, využívající svého charismatu a svolnosti žen (chápu to tak, že po něm šli jak slepice po flusu) není děvkař, ale starý tlustý král kupující si mladší dívky, jak svým postavením či zlatem je.
    Ať je to jak chce, pořád jeho postavu nejde odbít tím, že to byl jen děvkař a ožrala co nic nedokázal.
  • 30. Bodování

    Qhorin +1 (45)
    Barristan Selmy +2 (63)
    Robert Baratheon -1 (32)
  • upraveno 9. listopadu 2012
  • upraveno 9. listopadu 2012
  • WanicWanic The real hedonism is not dead!
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. listopadu 2012
    @Hildegarda : Ne, máš to dobře. To spíš sederik si to slovo hodně přizpůsobil.
  • 33. bodování

    Qhorin +1 (46)
    Barristan Selmy +2 (66)
    Robert Baratheon -1 (34)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    34. bodování

    Qhorin +2 (48)
    Barristan Selmy -1 (65)
    Robert Baratheon +1 (35)
  • @Nevada super, odteraz si do CVcka davam cestinu - expert miesto upper-intermediate :)
  • 35 bodování

    Qhorin +2 (50)
    Barristan Selmy +1 (66)
    Robert Baratheon -1 (34)
  • upraveno 9. listopadu 2012
    36. bodování

    Qhorin +2 (52)
    Barristan Selmy +1 (67)
    Robert Baratheon -1 (33)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    37. bodování

    Qhorin -1 (51)
    Barristan Selmy +1 (68)
    Robert Baratheon +2 (35)
  • Mohl bych tu pokračovat v lexikologickém okénku, ale nebudu to tu spamovat.
    Hlavní myšlenkou moji myšlenkou bylo to, že pokud vedl Robert bohémský život, ale při tom dokázal co dokázal, zaslouží si obdiv. Ne generalizaci = děvkař a ožrala. Myslím, že je spíš tragická postava, vyhrál válku, ale to kvůli čemu bojoval navždy ztratil.
    V této sestavě už nehlasuji, nemůžu dát nikomu z těch třech mínus.
  • @sederik No, ten takzvaný "bohémský život" zpravidla bývá vysvětlován slovy děvkaření a chlast, takže... :-P
  • 38. bodování

    Qhorin +2 (53)
    Barristan Selmy +1 (69)
    Robert Baratheon -1 (34)
  • @sederik Mladý Robert si obdiv zasloužil, ale to jak dokázal klesnout je taky obdivuhodné. Ke konci svého života to prostě byl děvkař a ožrala, který zadlužil korunu a dokázal se jen vymlouvat. Tragická postava? Jiní ztratili ve válce taky hodně, ale dokázali se s tím vyrovnat.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.