Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
Ten první se Starky si asi uložím. Pokaždé, když takové obrázky vidím, tak si uvědomuju, jak bolestně (mi) v příběhu chybí. Ať se Martin snaží sebevíc, tak nahradit je (příběhově) zatím nedokázal.