Avatar

upraveno 6. listopadu 2010 v Webové záležitosti

jsou nejake podminky k velikost nebo jakemukoli omezeni ikonky avatara? nejak mi to blbne

«1

Komentáře

  • upraveno 29. října 2006

    "...jeho šířka by neměla být větší než 80 bodů a výška 80 bodů a velikost souboru by neměla přesahovat 6kB." to je jediny co vim, zkusim to a dam vedet.

  • upraveno 4. listopadu 2006

    UZ TO FUNGUJE!!!

  • upraveno 4. listopadu 2006

    Ano, potvrzuji, už to funguje :!:

  • upraveno 9. prosince 2006

    Co takhle udělat nějaké "tituly" podle počtu postů?

  • upraveno 10. prosince 2006

    Nu kdybych vedel jak na to...davam si to jako vanocni ukol:-)

  • upraveno 10. února 2007

    Alek má nového avatara!

    Vyzývám tímto všechny ostatní, kteří si ještě svého nezařídili, ať tak učiní; my, lepí návštěvníci fóra, se chceme také kochat! :)

    A pozor, spustil jsem také anketu! 8)

  • upraveno 10. února 2007

    Mám další otázku do ankety.

    Koho vám Alekův nový avatar připomíná? Mně trochu zchváceného Pavla Nedvěda v padesáti, kdy se ještě stále snaží pomoci Juventusu do vyšší soutěže... :lol:

    Mně osobně se líbí Peterův křížek. 8)

  • upraveno 10. února 2007

    To jsem nečekal, že tím vzbudím takový pozdvižení:-)

    Pavel Nedvěd je lichotivé přirovnání, leč těsně vedle, jmenuje se Staubfinger (v angl. snad Dustfinger) a narazil jsem na něj náhodou včera při prohlížení obrázků od Jenny Dolfen. Je to románová postava, o který zdá se letos ještě všici uslyšíme, páč má být podle této fantasy (jak jinak dětské fantasy) natočen film. Dustfingera má hrát Paul Bettany, což je taktéž smypatické:-)

    Kdo by snad měl zájem o větší obrázky, který vypadaj ještě líp...



    Nezáviďte, hoši, třeba tak přilákáme více dam , když se ukážeme v tom pravém světle, jako charakterní a úctyhodní hrdinové...viď Týno:-)

  • upraveno 10. února 2007

    Zhuntovaný (bez souvislosti s tím Huntem z Readingu!) Pavel Nedvěd je nadmíru trefné přirovnání... těžko bych vymyslel lepší. :)

    Ovšem nejsem si jistý, jaký k této fantasy budu míti vztah.

    To, že se natočí film, ještě neznamená, že na něj půjdu... stačily mi Letopisy Narnie! :shock: Z těch mi naskákala kopřivka, slintavka a kulhavka zároveň, málem i psotník. S dětskou fantasy tedy radši opatrně. :wink:

    Nicméně obrázky jsou hezké, to zase ano.

    Hm, Staubfinger... tedy cosi jako Prachoprst? To zní jako Prasopes! :twisted:

  • upraveno 10. února 2007

    Já neříkam, že bych na to šel, dětskou fantasy krom Pottera a Neverrlandu s Deppem taky nemůžu...na Narnii jsem nebyl.

    nevim co je Staub, ale asi to bude ekvivalent Dust, tak asi jo. Lepší překlad jsem nevymyslel, a u nás to asi nevyšlo, takže ač jsem zastánce překladů, prosím nepřekládat:-) teď jsem čet, že prej tenhle týpek snad umí polykat oheň...

  • upraveno 10. února 2007

    Alek wrote:
    Já neříkam, že bych na to šel, dětskou fantasy krom Pottera a Neverrlandu s Deppem taky nemůžu...na Narnii jsem nebyl.

    nevim co je Staub, ale asi to bude ekvivalent Dust, tak asi jo. Lepší překlad jsem nevymyslel, a u nás to asi nevyšlo, takže ač jsem zastánce překladů, prosím nepřekládat:-) teď jsem čet, že prej tenhle týpek snad umí polykat oheň...



    Já taky neříkám, že jsem na tom byl! Viděl jsem to na PC. :wink: Jít do kina na dětskou fantasy je ještě horší než kupovat prezervativy. Možná srovnatelné s kupováním Týniných knížek (nic proti Týně). :P

    Jak nepřekládat? Jak k tomu přijdou ty nevinné, angličtinou nezkažené děti...?! 8) Podle stavu, v jakém má obličej, jsem si říkal, že má možná něco společného se Sandorem. A vida, už je to tady! Ser Gregor říkal, že jeho bratříček umí taky polykat oheň. :twisted:
  • upraveno 10. února 2007

    Tak aspoň ať to nepřekldaj lidi, co o tý postavě nic nevědí, třeba to po přečtení bude jasnější. Prachoprst je fakt divnej, to je jako řikat Malíčkovi Maloprst:-)

    btw, víte že dust je slangově taky prachy?:-)

    taky mi trochu připomíná Sandora, což mu taky přidalo pár bdů v mých očích:-)

  • upraveno 10. února 2007

    A jsi si jistý, že Staubfinger není vzdálený příbuzný chlípného kozla Littlefingera? :shock:

  • upraveno 10. února 2007

    no Dustfinger vypadá imo vcelku majestatne, jako Sandor, ne jako krysa:-)

    a není nahodou podobnej Smolíčkovi?:-)

  • upraveno 10. února 2007

    Maloprst by bylo fakt rozkošné! 8)

    Takže prosazuješ spíše překlad Pracháček (podle vzoru Malíček)? To by ovšem mohlo vzbuzovat negativní asociace u sociálně slabších! :D

    Běda, synové z Prstů udeřili na Západozemí jako Jezdci Apokalypsy! :twisted:

  • upraveno 10. února 2007

    Nelekněte se teď, kdyby se forum zhroutilo, jdu neco vyzkouset:-)

  • upraveno 10. února 2007

    Ne, Aleku, zapřísahám tě! V tomto emocionálně nerovnovážném stavu, ve kterém se nacházíš, bys neměl dělat nic zásadního! :shock:

  • upraveno 10. února 2007

    hmm, tak to přežilo...super:-) akorát teda nějak nevidim ten vysledek, snažil jsem se nainstalovat ten mod na spojovani a rozdelovani prispevku...

  • upraveno 10. února 2007

    Na fóru se dějí divné věci. Země se chvěje, hory úpí. Zlovlci jsou neklidní. :roll:

  • upraveno 10. února 2007

    Ach ne! Můj počítač je opět v plamenech!! TO NE!!!

    Aleku, co jsi to udělal! :evil: :x :!:

  • upraveno 10. února 2007

    :-)) uz je vse hotovo...

  • upraveno 10. února 2007

    Můj antivirový program nalezl červa! "nalezen virus Alek-Troyan 1.254.17! Chcete ho odstranit?"

    Mačkám "ano"!!! :!: :shock: :twisted:

  • upraveno 10. února 2007

    Fire on the table. Fire everything. Mein herz brennt.

    150! 150!!

    Znamená to snad, že může být konečně odtajněno a odemknuto téma Sansa, které bylo tak nesnesitelně dlouho skryto zraku veřejnosti? :?:

  • upraveno 10. února 2007

    no v zasade ano, pokud myslite ze to je nutny:-) jak říkám, zatím se tam neukazoujou popisky v češtině, tak si zapněte angličtinu a snad to pochopíte...kdo jednou pochopí, už to pak zvládne i bez popisků:-)

  • upraveno 10. února 2007

    Už jsem na to přišel. Chlupatý bůh budiž pochválen! :) "Now truly I am king of the forum... master of posts! Damned shall thy house be, thou shall not question my power nor shall thou defy my further!!!" :twisted:

  • upraveno 10. února 2007

    Morgoth by asi nebyl rád, že ho parafrázuješ. :wink:

    Nicméně tento den vejde do historie jako Sansino sjednocení.

    "Když dva (topicy) jsou jako jeden, v máj promění se leden..."

    Smrk. :oops:

  • upraveno 10. února 2007

    Proudly the dire-wolf challenges Doom, "lord of slaves!" he cries... 8) (kdyby byl nějaký problém, vyřeší to můj bratranec Carcharoth; má vliv)

    Srovnal bych tuto událost s pádem Železné opony, či s pádem Berlínské zdi a se Sjednocením Německa! Začíná nová éra v dějinách tohoto fóra, éra pravdy, lásky a osvícenství, věk rozumu a krásy, zlatá doba! Společnost dosáhla v tomto fóru nejvyššího možného stupně rozvoje, smysl lidství a zlovlkství byl naplněn. Fórum zkažené odchází a na jeho místo nastupuje Fórum napravené, tak, jak to bylo zamýšleno při prvotní Písni stvoření! :P

    Navrhuji od tohoto dne zavést nový letopočet, započatý sjednocením.

    Nový kalendář bude mít 14 měsíců (bude o dva měsíce delší zima) a v každém týdnu budou dva víkendy. 8)

  • upraveno 10. února 2007

    Zas to neprecente, panove:-) jako je to velky skok pro lidstvo, ale furt to neni forum, tak jak jsem ho v Pisni zamyslel. Porad tomu neco chybi, porad jsem nerozchodil to oznamovani prispevku na mail:-(

  • upraveno 10. února 2007

    no podívejme se na průběžného vítěze ankety!:-) já vim, 3 hlasy není zrovna adekvátní statistický vzorek, ale přesto, víc jak jeden hlas (ten svůj) jsem nečekal:-) tak přiznejte se, odhal se má ctitelko? či snad ctiteli?:-)

  • upraveno 10. února 2007

    To jsem byl já 8) Můj avatar je samozřejmě nejstylovější, ale co bych to byl za hňupa, kdybych dal hlas sám sobě :-) Ne, bez urážky :-D m fakt pěkný avatar, taky mě poprvé napadlo, že je to Sandor.

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.