Avatar

upraveno 6. listopadu 2010 v Webové záležitosti

jsou nejake podminky k velikost nebo jakemukoli omezeni ikonky avatara? nejak mi to blbne

2»

Komentáře

  • upraveno 11. února 2007

    Bez toho oznamování příspěvků na mail to fakt není ono. Každý den, než se přihlásím na fórum, si chodím kontrolovat schránku a vždycky si jen smutně povzdechnu, když zjistím, jak je prázdná. Jak rád bych v ní našel oznámení o příspěvcích, abych se jimi mohl pokochat ještě předtím, než se přihlásím na Icefire. :)

  • upraveno 11. února 2007

    Taky mi to nejdřív přišlo divný hlasovat pro sebe, ale nemoh jsem jinak - prostě jsem se do toho obrázku zamiloval, bylo to moc čerstvý:-)

  • upraveno 25. června 2007

    Mne Avatar pridať nejde... žiadny typ súboru, ani veľkosť... vyhlási, že má byť typ .jpg, .png alebo .gif, ale nič...

  • upraveno 27. června 2007

    Sakrblé, kdybych si já pamatoval, kde byl háček...už jsem to dřív řešil s bedynkou. Mrknu na to, slibuju. ;)

  • upraveno 3. července 2007

    Hey Joe, co vůbec znázorňuje tvůj avatar? To je nějaké futuristická sexuální pomůcka? :P (U Aleka to je jasné: Pavel Nedvěd po 20-ti letech)

  • upraveno 3. července 2007

    Návštěvník wrote:
    Hey Joe, co vůbec znázorňuje tvůj avatar? To je nějaké futuristická sexuální pomůcka? :P (U Aleka to je jasné: Pavel Nedvěd po 20-ti letech)

    Chyba lávky, milý návštevník,

    Kedže asi nepoznáš svet Warhammeru 40000, tak ťa uvediem na správnu mieru. Je to bojová prilba rasy Tau. Tak. Za vyššie dobro!!!! 8)

  • upraveno 3. července 2007

    Já myslel, že bojová přilba pana Tau byla buřinka! :lol:

    A že sem tak zvídavý, citace z tvého podpisu pochádza odkial?

  • upraveno 3. července 2007

    Mluvil někdo o mě?

    Aaa, Návštěvníci přišli...;)

  • upraveno 3. července 2007

    To je bezva, že nikdo neví, kdo jsem. Připadám si jako Duch. Trocha paranoie neuškodí.

    Aaa teď si dám amarouny.... 8)

  • upraveno 3. července 2007

    Zrovna dneska se mě Joe ptal, jestli není nebezpečný nechat přístup i anonymum...řikal jsem, že dokud nebudou škodit, tak je necham. ;)

    Ale jinak, kapinku ses prozradil tim Pavlikem Nedvědovic...;)

  • upraveno 4. července 2007

    Návštěvník wrote:
    Já myslel, že bojová přilba pana Tau byla buřinka! :lol:

    A že sem tak zvídavý, citace z tvého podpisu pochádza odkial?

    Odnikiaľ. Je to môj vlastný výtvor. :idea:

  • upraveno 4. července 2007

    ad amonymové: Jen jsem chtěl vyzkoušet, jestli to funguje.

    A funguje to. :wink:

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.