Ian "Jon" Somerhalder - vypadá o moc moc moc líp než Harrington, ale bohužel taky mnohem víc jako Baratheon :) Josh "Jaime" Holloway - tak tady se přikláním na stranu Nikolaje. On ho hraje tak skvěle, že to ani jinak nejde...
@Krisa Ne, to je Theon, nevím proč mi v hlavě vyskočil zrovna tenhle obličej, ale už to nejde předělat. Seriálovou podobu Jona se mi nedaří ničím přebít, ne že by mi to vadilo :)
Komentáře
http://elia-illustration.deviantart.com/gallery/
- veľmi sa mi páči ten štýl a ... všetko jednoducho
http://monkey19934.deviantart.com/gallery/
- toto je proste parádne :)
http://www.novinky.cz/koktejl/283513-hobiti-instruktaz-novozelandskych-aerolinek-se-stala-senzaci.html
Opičák se mi nelíbí, jakože by se mi líbil, ale vždy pobaví. :D
@MissUtahraptor : Mne sa Monkey dosť vidí :) možno to je tým že mi dal +fav na pár obrázkov :D
Josh "Jaime" Holloway - tak tady se přikláním na stranu Nikolaje. On ho hraje tak skvěle, že to ani jinak nejde...
Seriálový je také v naprostém pořádku :)